Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Humble Budle Sınırlı Bir Süreliğine F1 2018’i Ücretsiz Olarak Veriyor

Humble Bundle en son yaptığı kampanya ile birlikte sınırlı bir süre için F1 2018'i ücretsiz olarak veriyor.

Codemasters ve Humble Bundle şu anda F1 2018’i ücretsiz olarak sunuyor. Bugün Türkiye saati ile 22:00’a kadar Humble Bundle’ı ziyaret edebilir ve ücretsiz kopyanızı edinebilirsiniz. Bununla birlikte, bunun sınırlı bir teklif olduğunu ve Humble Bundle’ın belirlemiş olduğu süre sona erdiğinde alamayacağınızı unutmayın.

Humble Budle Sınırlı Bir Süreliğine F1 2018i Ücretsiz Olarak Veriyor 1

F1 2018, Circuit Paul Ricard’ın tanıtımı ve Hockenheimring’in dönüşü dahil heyecan verici 2018 sezonunun tüm resmi takımlarını, sürücülerini ve 21 pistini içeriyor. Oyun; basın röportajları, kapsamlı araştırma ve geliştirme seçenekleri ve önemli sezon sonu kural değişiklikleri dahil olmak üzere, franchise’da şimdiye kadar görülen en eksiksiz Kariyer Modunu sunuyor. F1 2018’de ayrıca franchise tarihindeki 20 klasik F1 aracı bulunuyor.

Humble Bundle’a ücretsiz olarak üye olabilir ve bu sınırlı süreli teklifi değerlendirerek ücretsiz kodunuzu alabilir ve ardından ise Steam’de oyunu aktif ettikten sonra kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

F1 2018, DX12 API desteği alan serinin ilk oyunu oldu. DX11 ile karşılaştırıldığında, DX12 , AMD’nin donanımında minimum kare hızını iyileştirdi. Öte yandan, NVIDIA’nın donanımı hem DX11 hem de DX12’de benzer şekilde yüksek performans gösteriyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.