Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Humankind’ın İlk Ek Paketi ‘Together We Rule’ Duyuruldu

Sega ve Amplitude, Humankind için ilk büyük genişleme paketinin diplomasi için yeni seçenekler içereceğini duyurdu.

Yayıncı Sega ve geliştirici Amplitude Studios, sıra tabanlı strateji oyunu Humankind için ilk büyük genişleme paketini duyurdu. Together We Rule başlıklı genişleme paketi, oyuna yeni özellikler getirecek. Aşağıdan duyuru fragmanını da izleyebilirsiniz.

Together We Rule ile Humankind’a gelen yeni özelliklerden bazıları arasında İnsanlık Kongresi, Büyükelçilik, Temsilciler, Diplomatik Yakınlık, 6 yeni Kültür, 6 yeni harika, yeni anlatı etkinlikleri ve yeni müzikler mevcut. Özelliklerden de anladığınız gibi, genişleme paketi özellikle diplomasi odaklı olacak.

Humankind: Together We Rule Özellikleri

Humankind

İnsanlık Kongresi, oyuncuların küresel doktrinler üzerinde oy vermelerine ve karar vermelerine ve uluslararası çatışmalarda birlikte hakemlik yapmalarına olanak tanıyan imparatorluklar arası bir foruma sahip olacak. Elçilik, oyuncuların ortak eğitim veya araştırma anlaşmaları gibi anlaşmalar imzalamasına olanak tanıyan yeni bir Bölge olacak.

Oyuncular ayrıca talepleri zorlama veya savaş desteğini azaltma gibi eylemlerde bulunmak için kaldıraçlarını kullanabilecek. Yeni Diplomatik Yakınlık‘tan yararlanan kültürler, kültürlerinin diplomaside daha aktif rol almasını sağlayabilece. Aktif yetenek, bir bölgeyi 10 tur boyunca askerden arındırmalarına izin verecek. Pasif yetenek, tüm birimlerin Kaldıraç toplamasına izin verecek.

İnsanlığa gelen yeni kültürler arasında Sümerler, Han Çinlileri, Bulgarlar, İsviçreliler, İskoçlar ve Singapurlular yer alacak. Together We Rule, bu sene içerisinde Sonbahar aylarında yayınlanacak. Aşağıdan yeni genişleme paketinin yeni fragmanını izleyebilirsiniz:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.