Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Humankind Konsol Sürümleri ‘Süresiz’ Olarak Ertelendi

Yayıncı Sega, sıra tabanlı strateji oyunu Humankind'in konsollarda yayınlanma sürecinin ertelendiğini duyurdu.

Yayıncı Sega ve geliştirici Amplitude Studios, sıra tabanlı strateji oyunu Humankind‘ın konsol sürümünün ertelendiğini duyurdu. Yeni bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da, oyunu PS4, PS5, Xbox One veya Xbox Series X/S’de önceden sipariş edenler paralarını geri alacak. Eğer oyunu konsolda ön sipariş ettiyseniz, iade talebinde bulunabilirsiniz.

Duyuruda, “Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz ancak Sega Europe, Amplitude Studios ve Aspyr’ın mümkün olan en iyi Humankind deneyimini konsol oyuncularına sunmak için çok çalıştıklarından emin olabilirsiniz. Şu anda yeni bir çıkış tarihi için bir zaman çerçevesi veremiyoruz ve anlayışlarınız için teşekkür ediyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Humankind’ın İlk Genişletme Paketi Duyuruldu

Humankind

İlk olarak geçen yıl PC’de piyasaya sürülen Humankind, o zamandan beri bir dizi güncelleme ve ek paket aldı. Oyunun ilk devasa genişletme paketi olan Together We Rule, oyuna Kongre, Büyükelçilik, Acente, Diplomatik Yakınlık ve yeni kültürler, harikalar ve anlatı olayları gibi bir dizi yeni mekanik ekleyecek. Together We Rule, 2022 Sonbaharında çıkış yapacak.

İnsanlığa gelen yeni kültürler arasında Sümerler, Han Çinlileri, Bulgarlar, İsviçreliler, İskoçlar ve Singapurlular yer alacak. Together We Rule, bu sene içerisinde Sonbahar aylarında yayınlanacak. Aşağıdan yeni genişleme paketinin yeni fragmanını izleyebilirsiniz.

Oyunun nasıl işlediğini bilmeyen oyunculardansanız, detaylı rehberimize buradan, satın almayı düşünen oyuncularımız ise incelememize buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca haberiniz yok ise ücretsiz PC demosuna da bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.