Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Huawei Watch Fit Special Edition Tanıtıldı: İşte Fiyatı

Uzun kullanım süresi ve hafif tasarımıyla dikkat çeken Huawei Watch Fit Special Edition tanıtıldı.

Huawei kısa süre önce yeni bir Watch Fit serisi akıllı saatin lansmanını yaptı ve bugün nihayet yeni serinin tüm bilgileri açıklandı. Huawei Watch Fit Special Edition, büyük 1,64 inç AMOLED ekran, Her Zaman Açık Ekran desteği ve dahili GPS ile küresel tüketiciler için piyasaya sürüldü. Akıllı saat, size 9 günlük kullanım süresi sunabilecek ve 100’den fazla egzersiz modu ile gelecek.

Watch Fit Special Edition, dikdörtgen kadranıyla serideki diğer giyilebilir cihazlara benziyor. Silikon kayışlarla Yıldızlı Siyah, Nebula Pembesi ve Orman Yeşili renklerinde sunulacak. Kadranı sadece 21 gram olan akıllı saat oldukça hafif olacak ve yalnızca 10,7 mm olacak. Akıllı saatte yüzde 70 ekran gövde oranı ve 456×280 piksel çözünürlük sunan 1.64 inçlik HD AMOLED ekran yer alıyor.

Huawei Watch Fit Special Edition Özellikleri

Huawei Watch Fit Special Edition Tanıtıldı: İşte Fiyatı

Huawei, fotoğraflarınızdan herhangi birini saat yüzü yapmanıza izin verecek. Alternatif olarak, mevcut 10.000’den fazla saat yüzü arasından seçim yapabileceksiniz. Bu saat yüzleri, Her Zaman Açık Ekran ile uyumlu çalışacak. Watch Fit Special Edition, HUAWEI TruSeen 5.0 ile birlikte gelecek. Bu, kalp atış hızını günün her saati izleyen ve doğruluğu yüzde 10 artıran bir yapay zeka algoritması olacak.

Watch Fit Special Edition, 100’den fazla egzersiz modu ile birlikte gelecek. Gelen herhangi bir arama hakkında sizi bilgilendirecek ve hatta metinleri yanıtlamanıza izin verecek. Akıllı saat, hafif kullanımda 9 gün ve normal kullanımda 6 gün dayanabilecek. Huawei, 5 dakikalık bir şarjın size bir günlük kullanım sunabileceğini de iddia etti.

Huawei Watch Fit Special Edition Fiyatı

Watch Fit Special Edition şu anda Brezilya’da (Huawei Merkezi Üzerinden) satın alınabilir durumda. Yakında Türkiye dahil Avrupa pazarında da piyasaya sürülecek olan akıllı saat, 104 Dolar fiyat etiketiyle piyasaya çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.