Huawei P40 Serisi Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Huawei P40 ailesinin tanıtılacağı tarih belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Çinli teknoloji devi Huawei’nin yeni akıllı telefon serisi Huawei P40 ailesinin tanıtım tarihi belli oldu. İşte Huawei P40 serisinin tanıtılacağı tarih. 

Huawei bugün gerçekleştirdiği online etkinlikte yeni ürünlerini tanıtmasının yanında P40 ailesinin tanıtım tarihini de açıkladı. Huawei P40 ve P40 Pro modellerinin Mart 2020 tarihinde duyurulacağını açıklamış ancak net bir tarih vermemişti. Huawei Tüketici Elektroniği Grubu CEO’su Richard Yu, P40 ailesinin tanıtılacağı tarihi açıkladı. 

Huawei CEO’su Yu, açıklamasında Huawei’nin 26 Mart tarihinde Fransa’nın başkenti Paris’te dünyanın en güçlü 5G destekli akıllı telefonunu P40’ı tanıtacaklarını açıkladı. Huawei’nin yeni akıllı telefonu için çıta oldukça yüksele konumlandı. 

Google Servisleri Olmadan Tanıtılacak

Huawei’nin yeni amiral gemi model, Huawei P40 ailesi, Huawei’nin Kirin 990 5G işlemcisinden güç alacak. 6.5 inç ya da 6.7 inç büyüklüğüne ekran boyutuna sahip olacak olan modeller daha iyi batarya ömrü ve daha iyi hızlı şarj özelliği için grafen batarya ile birlikte gelecek. 

Huawei P40 ailesinin en güçlü modeli olacak olan P40 Pro modeli beşli kamera kurulumuna sahip olacak. Özellikleri şimdilik bilinmeyen P40 ve P40 Pro modellerinin özelliklerinin 26 Mart tarihindeki etkinlikte belli olması bekleniyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol