Huawei Mate 40 Pro Lansman Öncesi Ortaya Çıktı

22 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek olan Huawei Mate 40 Pro modelinin lansmanı öncesinde bazı önemli özellikleri ortaya çıktı. Mate 40 Pro modeli LEICA imzalı lens ile birlikte gelecek.

Huawei’nin kısa süre içerisinde duyurulacağı yeni amiral gemi modeli Huawei Mate 40 Pro modeli lansman öncesinde ortaya çıktı. İşte Huawei Mate 40 Pro modelinin ortaya çıkan özellikleri.

Çin merkezli teknoloji şirketi Huawei’nin 22 Ekim tarihinde duyurusunu gerçekleştireceği Huawei Mate 40 ailesi ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Güvenilir kaynaklardan Roland Quandt tarafından sızdırılan bilgilere göre, Huawei Mate 40 Pro modeli LEICA imzalı lens ile birlikte gelecek. LEICA’nın Huawei ve ABD arasında yaşanan sorun sonrasında hala Huawei ile iş yapabiliyor olması sevindirici zira LEICA bu alanda bir dünya markası.

Sızdırılan görsele göre bu kamera sistemi geniş bir ekran deliği içerisinde yer alıyor. Görselde ayrıca telefonun ciddi anlamda kavisli olduğu da açık ve net bir şekilde görülüyor. Çerçeveleri oldukça ince olan ve parmak izi sensörünün ekrana entegre edildiği Mate 40 Pro modeli 5G desteğine sahip.

6.67 inç büyüklüğünde 90 Hz ekran yenileme hızı sunan 2772 x 1344 piksel çözünürlüklü OLED ekrana sahip olan Mate 40 Pro modeli gücünü Huawei’nin 5 nm üretim sürecinden çıkan Kirin 9000 işlemcisinden alacak. RAM ve depolama alanı detaylarının şimdilik bilinmediği Mate 40 Pro modelinin kamera özellikleri de ortaya çıktı. Ortaya çıkan detaylara göre, Mate 40 Pro modeli, arkasında 50 megapiksel F1.9 OIS ana + 20 megapiksel F1.8 ultra geniş açı açı + 12 megapiksel F3.4 5X telefoto kamera + henüz tam netleşmeyen özel bir kamera ile birlikte gelecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol