Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Huawei, 88 Watt Araç İçi Şarj Cihazını Tanıttı

Huawei, tüm cihazlarla uyumlu yeni şarj aleti modellerini piyasaya sürdü.

Huawei, Çin’de P60 serisi, katlanabilir Mate X3 ve MatePad 11 (2023) tablet gibi birkaç yeni ürünü tanıttığı üç saatlik kapsamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Marka ayrıca kolayca gözden kaçabilecek bazı dikkat çekici aksesuarları da tanıttı. Bunlar arasında, biri 88 Watt çıkışa ve birleşik USB C/A bağlantı noktalarına sahip, diğeri ise hepsi bir arada araç şarj cihazı olarak işlev gören iki yeni şarj cihazı yer alıyor.

Huawei 88 Watt şarj cihazı, adından da anlaşılacağı üzere 88 Watt hızlı şarjı destekliyor. SuperCharge ve UFCS protokolleri ile donatılan cihaz PD, PPS ve QC gibi diğer çeşitli şarj protokolleriyle tamamen uyumlu çalışıyor. Ayrıca iOS, HarmonyOS, Android gibi farklı işletim sistemlerini çalıştıran cihazlarda kullanılabiliyor.

Huawei’nin 88 Watt Araç İçi Şarj Cihazı

Huawei, 88 Watt Araç İçi Şarj Cihazını Tanıttı

Şarj cihazı hem USB-A hem de USB-C kablo arabirimlerine sahip, ancak aynı anda şarj etmek için yalnızca bir bağlantı noktası kullanılabiliyor. Bağlantı noktalarının birbirine kaynaşmasına rağmen, çift bağlantı noktası eşzamanlı kullanımı desteklenmiyor. Mobil şarj cihazı, şarj gücünü cihaza göre ayarlayabilen ve yüksek sıcaklık ve aşırı şarj riskini azaltabilen yerleşik bir akıllı kontrol çipiyle geliyor.

Huawei‘nin hepsi bir arada araç şarj cihazı, maksimum 25 Watt ve maksimum 88 Watt çıkış olmak üzere iki versiyonda geliyor. Yukarıda belirtilen cihaz olarak tüm protokolleri destekliyor ve cep telefonu, kulaklık, tablet gibi çeşitli cihazları şarj edebiliyor. Kullanıcıların gerektiğinde USB-A ve USB-C kabloları arasında geçiş yapmasına olanak tanıyan yükseltilmiş füzyon bağlantı noktası da sunuyor.

Aksesuarın sedan, iş amaçlı SUV ve otobüs gibi çeşitli araçların çakmak soketlerine uyumlu olduğu iddia ediliyor. Huawei 88 Watt şarj cihazı Çin’de 50 dolardan piyasaya sürülüyor. Hepsi bir arada araç şarj cihazı ise 25 Watt ve 88 Watt versiyonu için sırasıyla 17 dolar ve 36 dolar olarak fiyatlandırılıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.