HTC Desire 20 ve HTC U20 5G Ülkemizde Satışa Sunulacak

HTC’nin yeni akıllı telefon modelleri Desire 20 Pro ve U20 5G modelleri ülkemizde satışa çıkacak.

HTC’nin kısa bir süre önce duyurusunu gerçekleştirdiği yeni akıllı telefon modelleri HTC Desire 20 ve HTC UTC 20 5G modelleri kısa süre içerisinde ülkemizde satışa sunulacak.

blank

Tayvan merkezli teknoloji şirketi HTC’nin yeni akıllı telefon modelleri olan Desire 20 ve U20 5G modelleri ülkemizde satışa sunulacak. HTC Türkiye’nin resmi Instagram hesabı üzerinden yapılan açıklamada, telefonların kısa süre içerisinde ülkemizde satışa sunulacağı açıklandı.

HTC Türkiye tarafından yapılan paylaşımda telefonların ismi verilmemiş olsa da telefonun delikli ekrana sahip olması da telefonların hangi modeller olduğu konusunu aydınlattı. HTC Türkiye’nin paylaşımında yer alan modellerin HTC Desire 20 ve HTC U20 5G modeli olacağı düşünülüyor.

HTC tarafından 4 ay önce duyurulan bu yeni akıllı telefon modellerinde ya HTC Desire 20 Pro modelinin ya da ikisinin de ülkemizde satışa sunulması bekleniyor.

HTC Desire 20 Pro Neler Sunacak?

Qualcomm’un Snapdrafon 665 işlemcisinden güç alacak olan Desire 20 Pro modeli, 6.5 inç büyüklüğünde 1080 x 2340 piksel çözünürlük sunan bir ekran ile birlikte gelecek. 6 GB RAM ile desteklenecek olan model, çift bant Wi-Fi desteğini sahip olacak. Kutusundan Android 10 işletim sistemi ile birlikte çıkacak olan Desire 20 Pro modelinin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı şimdilik bilinmiyor. HTC’nin orta segment akıllı telefon modelleri arasında konumlandırmayı planladığı Desire 20 Pro modelinin fiyatı da şimdilik bilinmiyor.

1 Yorum

  1. blank

    Biza asıl lazım olanTürkiye’de satışı var mı ve fiyatı ne kadardır? Telefonun özelliklerini zaten biliyoruz..

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol