HTC Desire 20 Pro İşletim Sistemi Belli Oldu

HTC Desire 20 Pro Google Play Konsol'da görüldü.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Bir zamanların popüler akıllı telefon üreticisi HTC’nin kısa süre bir içerisinde duyurmaya hazırlandığı yeni akıllı telefonu HTC Desire 20 Pro modelinin işletim sistemi belli oldu. 

Akıllı telefon pazarında bir süredir bulunmayan HTC nadiren de olsa orta segment akıllı telefon modellerini duyuruyordu. Gelen son bilgilere göre akıllı telefon pazarına geri dönmek isteyen HTC’nin yeni akıllı telefonu HTC Desire 20 Pro modeli ortaya çıktı. Google Play Store desteği alan HTC Desire 20 Pro modelinin bu sayede diğer özellikleri de ortaya çıkmış oldu. 

Paylaşılan bilgilere göre HTC’nin yeni akıllı telefonu olacak olan HTC Desire 20 Pro modeli Android 10 işletim sistemine sahip olan ilk HTC modeli olacak. İşlemci tarafında Qualcomm’un Snapdragon 665 işlemcisini göreceğimiz modele 6 GB RAM eşlik edecek. HTC’nin yeni akıllı telefon modelinin ekranı ise 2340 x 1080 piksel çözünürlüğünde olacak. 

Ortaya çıkan bu bilgiler HTC Desire 20 Pro modelinin kısa bir süre önce ortaya çıkan Geekbench sonuçları ile örtüşüyor. Geekbench skorlarına göre HTC’nin yeni akıllı telefonu Android 10 işletim sistemi ile birlikte gelecekti ve 6 GB RAM  ve 8 GB RAM ile desteklenecekti. HTC’nin yeni akıllı telefonunun ilerleyen günlerde duyurulması bekleniyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol