HTC 5G Destekli Yeni Telefon Çıkaracak

HTC bu yıl içerisinde 5G destekli yeni bir akıllı telefon duyurusu gerçekleştirecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Akıllı telefon pazarında artık eski günlerinden çok uzakta olan HTC bu yıl içerisinde 5G destekli yeni bir akıllı telefon çıkartmayı planlıyor.

Bir dönemin en çok tercih edilen ve en çok konuşulan akıllı telefon üreticilerinden birisi olan HTC, kısa süre içerisinde tüm pazar payını kaybetmiş ve akıllı telefon pazarından silinmişti. Giriş ve orta segment yeni akıllı telefon modelleri tanıtsa da HTC kullanıcılar tarafında yeniden kabul gören markalardan olamadı. Bu durumu toparlamak isteyen HTC, bu yıl içerisinde 5G destekli yeni bir akıllı telefon tanıtacak.

Gelecek planlarını artık VR teknolojisine göre yapan HTC bir yandan da akıllı telefon pazarı için yeni şeyler denemeye devam ediyor. HTC’nin yeni CEO’su Yves Maitre yaptığı açıklamada, HTC’nin bu yıl içerisinde yeni bir akıllı telefon duyuracağını ve bu telefonunu 5G destekli olacağını belirtti.

HTC’nin 5G destekli akıllı telefonunun üst segment akıllı telefon olması bekleniyor. HTC cephesinde Qualcomm ile ortaklığında devam etmesi beklenirken, HTC’nin yeni akıllı telefonuna dair şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

HTC Yeni Konsept VR Başlıklarını Tanıttı

HTC’nin şu an odaklandığı alan ise VR teknolojisi. Daha önce duyurduğu HTC Vive ile büyük satış rakamlarına ulaşan HTC geçtiğimiz günlerde yeni konsept VR başlıklarını duyurmuştu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol