Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

HoYoverse İmzalı Zenless Zone Zero’nun Çıkış Tarihi Açıklandı

Genshin Impact'in arkasındaki HoYoverse, heyecanla beklenen yeni anime aksiyon rol yapma oyunu Zenless Zone Zero'nun 4 Temmuz'da piyasaya sürüleceğini duyurdu.

2020 yılında piyasaya sürdüğü gacha türündeki aksiyon rol yapma oyunu Genshin Impact ile muazzam bir başarı yakalayan HoYoverse (eski adıyla miHoYo), geçtiğimiz sene yayımladığı Honkai: Star Rail’ın ardından yeni bir fantezi ARPG oyunu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Zenless Zone Zero‘nun küresel ön kayıtlarının başladığını nisan ayında sizlerle paylaşmıştık.

PlayStation 5, PC, iOS ve Android platformları üzerinden gerçekleşen ön kayıtlar, dünya genelinde 40 milyona merdiven dayamış bulunuyor. Çinli geliştiricinin yeni gacha rol yapma oyunu, dinamik hava durumu, benzersiz bir sanat tarzı, adrenalin seviyesi yüksek bir aksiyonun yanı sıra sürükleyici bir kentsel yaşam deneyimi sunuyor.

Zenless Zone Zero, 4 Temmuz’da Çıkış Yapacak

Zenless Zone Zero

Yakın gelecekte “Hollows” olarak bilinen gizemli bir doğal felaketin meydana gelmesinin ardından ortaya çıkan New Eridu adlı bir şehirde geçen oyunda, profesyonel bir Proxy olarak şehir ile Hollows’u birbirine bağlamada çok önemli bir rol üstleneceksiniz. HoYoverse tarafından yapılan açıklamada Zenless Zone Zero çıkış tarihi resmi olarak duyuruldu.

Merakla beklenen ARPG, 4 Temmuz 2024 tarihinde PS5, PC, Android ve iOS platformları için piyasaya sürülecek. Oyun, çapraz ilerleme ve çapraz oyun özelliklerini destekleyecek. Dilerseniz şimdi PlayStation Store ve Epic Games Store’a giderek fantezi anime rol yapma oyununu istek listenize ekleyebilir veya Google Play, App Store ve Zenless Zone Zero’nun resmi web sitesinden oyuna ön kayıt yaptırabilir ve 20’ye kadar Master Tapes ve diğer oyun içi öğeleri içeren ödülleri kazanabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.