Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

House of the Dragon beIN CONNECT Platformunda Yayınlanacak

Game of Thrones'un öncesini anlatan HBO dizisi House of the Dragon'un Türkiye'de hangi platformda yayınlanacağı netlik kazandı. İzlenme rekorları kıran fantastik seri, 7 Ekim'den itibaren beIN CONNECT'te olacak.

Her bölümüyle izlenme rekorları kıran House of the Dragon beIN CONNECT platformuna geliyor. 2019’da final yapan Game of Thrones‘un yaklaşık 200 yıl öncesindeki olayları ekrana taşıyan HBO dizisi, son olarak yedinci bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmıştı. 21 Ağustos’ta yayın hayatına başlayan House of the Dragon’un Türkiye’de resmi bir yayıncısı bulunmuyordu.

Dizinin izlenebileceği tek platform olan HBO Max, bu yılın sonlarında ülkemizde faaliyete başlayacaktı, ancak çalışmaların askıya alınmasıyla hayaller suya düştü. Ve şimdi, beIN CONNECT’in fantastik serinin dijital yayın haklarını satın aldığını öğrendik. Bugüne kadar yayınlanan tüm House of the Dragon bölümleri, 7 Ekim‘den itibaren abonelik servisinde olacak. Her pazar yayınlanan yeni bölümler de elbette yine burada izleyicilerle buluşacak.

House of the Dragon beIN CONNECT’e Geliyor

House of the Dragon beIN CONNECT

Digiturk üyelerine ücretsiz olan beIN CONNECT, eğlence ve spor olmak üzere iki paketten oluşuyor. İçinde House of the Dragon‘un olduğu aylık eğlence paketinin fiyatı aylık 19,90 TL. Fakat bu fiyata web, cep ve tablet üzerinden izlemenin dahil olduğunu belirtmekte fayda var. Eğer Smart TV, Apple TV veya Android TV üzerinden uygulamayı kullanmak isterseniz, 34,90 TL ödemeniz gerekiyor.

House of the Dragon, George R. R. Martin’in Fire & Blood romanına dayanıyor. Game of Thrones’ta anlatılan olaylardan yüzlerce yıl önce geçen fantastik seri, Targaryen Hanedanı’nın tarihine odaklanıyor. Anlatılacak hikayeler arasında Ejderhaların Dansı olarak bilinen Targaryen iç savaşı da olacak. Oyuncu kadrosunda Olivia Cooke, Matt Smith, Emma D’Arcy ve Steve Toussaint olduğu House of the Dragon beIN CONNECT üyelerine 7 Ekim’den itibaren sunulacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.