Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

House of the Dragon 2. Sezonuna Bir Yıldız Daha Katıldı

Senaristlerin ve oyuncuların grevine rağmen House of the Dragon'un ikinci sezonu için işler yolunda gidiyor ve dizinin kadrosuna bir yıldız daha katılıyor.

House of the Dragon‘un ilk sezonunun başarısı, bir sonraki sezonun geleceğini kesin hale getirdi. Targaryen iç savaşının hikayesi, geniş bir izleyici kitlesini cezbetti. Ne yazık ki, dizinin yeni bölümlerle ne zaman yayınlanacağını henüz bilmiyoruz. Bununla birlikte, senaristlerin ve oyuncuların devam eden grevine rağmen dizideki çalışmaların sorunsuz ilerlediğini biliyoruz.

Redanian Intelligence sayesinde, diğer şeylerin yanı sıra başka bir HBO dizisi Raised by Wolves’daki Anne rolünden tanıyabileceğiniz Amanda Collin‘in dizinin kadrosuna katıldığını öğrendik. Peki, yıldız oyuncu dizide hangi karakteri canlandıracak? Bahsi geçen web sitesinde verilen bilgilere göre, orijinal kitapta Kartal Yuvasının Leydisi ve Vadinin Bakiresi olarak bilinen Leydi Jeyne Arryn’i canlandıracak.

House of the Dragon 2. Sezon Oyuncuları

House of the Dragon 2. Sezonuna Bir Yıldız Daha Katıldı

Amanda Collin’in canlandıracağı Leydi Heyne Arryn ana karakter değil ancak bu, karakterin dizinin üzerinde bir etkisi olmayacağı anlamına gelmez. George R.R. Martin’in yazdığı kitaptan, bu kadın kahramanla müttefikler arayacak olan Jacaerys Targaryen ile yaptığı sohbetler sırasında tanışacağımızı zaten biliyoruz. Yapımcıların Joffrey Velaryon ile olan etkileşimini de göstermeye karar vermeleri muhtemel.

Gördüğünüz gibi, House of the Dragon’un oyuncu kadrosu giderek şekilleniyor. Dizide Alys Rivers, Simon Russell Beale, Freddie Fox ve Abubakar Salim gibi birçok yeni yüzün yer alacağını öğrendik. Ne yazık ki, Demir Taht savaşında Yeşil ve Siyah arasında daha fazla mücadele göreceğimiz zaman hala belirsiz. Bu nedenle ikinci sezon beklentisi, House of the Dragon’un BluTV’den izlenebilen ilk sezonunu yakalamak için ideal bir fırsat.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.