Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

House Flipper 2 Fiziksel Sürümleri Duyuruldu

House Flipper 2 için fiziksel sürümler duyuruldu. PS5, Xbox Series ve PC için geçerli bir sürüm olacak.

Yayıncılığını Merge Games‘in üstlendiği dekore etme simülasyon oyunu House Flipper 2‘nin fiziksel sürümleri duyuruldu. Fiziksel sürümler PlayStation 5, Xbox Series ve PC için 21 Mart 2024‘te konsol versiyonunun çıkışıyla beraber piyasaya sürülecek. Ön siparişler şu anda Signature Edition Games‘te mevcut. Fiziksel sürüm ayrıca Kuzey Amerika ve Avrupa‘daki perakendecilerde de satışa sunulacak.

House Flipper 2 ilk olarak 14 Aralık 2023‘te Steam üzerinden PC için dijital olarak ardından 21 Mart 2024‘te PlayStation 5 ve Xbox Series için piyasaya sürülecek. Alet çantanızın tozunu alabileceğiniz House Flipper serisinin devam oyununda tonlarca daha fazla yenileme projesi ve daha fazlası yer alacak. Sandbox modu ve geliştirilmiş görseller de dahil olmak üzere tüm yeni özelliklerle karşımıza çıkacak olan oyunda eski çekicinizi, boya rulonuzu ve paspasınızı alacak ve her zamankinden daha iyi yapılar inşa edeceksiniz.

House Flipper 2 Üst Düzey Bir Deneyim Sunacak

Oyun içerisinde ilgi çekici Pinnacove kasabasında yer alacak ve uzun zamandır unutulmuş evlerin ve sevilen konutların duvarlarının arkasındaki eski hikayeleri keşfedeceksiniz. Uzun uzadıya açılan dağ tepeleri ve uçsuz bucaksız denizin ortasında yer alan Pinnacove, zamanın yavaş aktığı ve dost canlısı sakinlerin bulunduğu bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. Burada sakinler evlerini bizlere emanet ediyor ve biz de ustalığımızı konuşturuyoruz.

House Flipper 2 2023 10 12 23 00

Diğer taraftan bir ev inşa etmek yerine onu yenileyebileceğiniz Sandbox modu yer alıyor. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiniz bu modda gerçek hayattaki binaları yeniden oluşturabiliyor veya hayal gücünüzde var olan projeleri tasarlamak için elinizden geleni yapıyorsunuz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.