Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard Çıktı

Daha önce Switch'e gelen Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard şimdi de PC'de.

Son yılların en popüler animasyon serilerinden birisi olan Hotel Transylvania şimdi de video oyunu olarak yeniden uyarlandı. Torus Games ve Outright Games işbirliğinde geliştirilen Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard isimli oyun bugün Steam üzerinden resmi çıkışını gerçekleştirirken, 50 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard’da Dracula, kızı Mavis ve onların canavar arkadaşları gizemli kayıp adalara gidiyorlar ve buradaki sevimli yaratıkları kurtarmaya çalışıyorlar. Adaları keşfedebileceğiniz oyunda Impa olarak yeni yetenekler alıyor, Frankenstein, Murray ve Wayne karakterlerini korku dolu düşmanların elinden kurtarıyorsunuz. Fakat tüm bunları yaparken acele de etmeniz gerekecek.

Animasyon filmlerinin sevilen karakterlerinin yer aldığı Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard’da aynı zamanda yeni dostlar ve tehlikeli düşmanlar da yer alırken, keşfedecek bolca bölge ve gizli hazineler bulunuyor. Özellikle çocukların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard renkli grafiklere ve platform öğelerine sahip. Her ne kadar AAA bir yapım olmasa da animasyon filmlerini sevenlere eğlenceli vakitler geçirteceğine kuşku yok.

Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard’ı Steam üzerinden satın alabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol