Hot Brass Haftaya Açık Beta’ya Çıkacak

Hot Brass 20 Şubat'ta açık betaya çıkacak.

Bilgisayar platformu için geliştirilmeye devam edilen ve ne zaman çıkış yapacağı henüz bilinmeyen Hot Brass yeni bir duyuru ile gündeme geldi. Yapım önümüzdeki hafta açık beta olarak oyuncuların karşısına çıkacak.

Gerçek zamanlı bir aksiyon strateji oyunu olarak lansmana çıkacak olan Hot Brass aylardır Steam üzerinde sergilenmeye devam ediliyor. 2D grafik açıları eşliğinde oynanabilecek olan yapım yeni gelişmelere de ev sahpliği yapmaya devam ediyor. Oyunun Steam sayfası üzerinden yapılan son duyuru da beta tarihi belli olmuş.

Bugün PC Gamer’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Hot Brass’ın açık betası haftaya başlıyormuş. Habere göre geliştirici ekip oyunun Steam sayfası üzerinden yaptığı açık beta duyurusunda açık betanın 20 Şubat’ta oyuncuların erişimine açılacağını belirtmiş. Tüm oyunculara açık olacak olan beta için oyunun ana sayfası üzerinden kayıt yaptırmak gerekiyormuş.

Sınırlı bir içeriğe sahip olacağı tahmin edilen açık beta oyunculara birbirinden farklı misyonları deneyimleme fırsatı verecek.  Açık beta gerçek zamanlı olarak ve sadece İngilizce dil desteği eşliğinde oynanabilecek.

Açık betaya buradan kayıt yaptırabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol