Horizon Zero Dawn Complete Edition Önümüzdeki Hafta GOG’a Gelecek

Horizon Zero Dawn Complete Edition, tam GOG Galaxy 2.0 özellikleri desteği ile 24 Kasım 2020'de GOG'da piyasaya sürülecek.

Sony‘nin bir zamanlar PlayStation 4‘e özel oyunu, Ağustos’ta Steam ve Epic Games Store üzerinden PC’de piyasaya sürüldü. Bir GOG sürümünden beklediğiniz gibi, Horizon Zero Dawn Complete Edition, DRM’siz platformda piyasaya sürüldü. Horizon on Steam, Valve’in dahili DRM’sini kullanır. Epic Games Store sürümünde DRM yok.

Guerrilla’nın aksiyon macerası, PC’deki son gelişmesinin bir parçası olarak GOG’da piyasaya sürülen ilk birinci taraf Sony oyunudur. Platformda Horizon; Helldivers, Guns Up! , Everybody’s Gone to the Rapture ve Arrowhead Ultimate Co-Op Collection’ın Steam’de yayıncısı olan PlayStation Mobile, Inc. tarafından yayınlandı.

PC cephesindeki PlayStation oyunlarında işler biraz sakinleşti. Sony’nin PlayStation 5’i piyasaya sürmeye odaklanması belki de anlaşılabilir. Ağustos sonunda Sony, Horizon’dan sonra PC’de birinci parti PlayStation oyunlarını piyasaya sürmeye devam edeceğini söyledi. PlayStation, yıllardır PC’yi büyük ölçüde görmezden geldi, bunun yerine konsolları için özel ürünler yaratmaya odaklandı.

Sony raporunda, “Kârlılığımızın daha da büyümesini sağlamak için birinci taraf oyunlarımızı PC platformuna genişletmeyi keşfedeceğiz” dedi.

Bu, PC’ye daha fazla PlayStation özelinin geleceği anlamına geliyor. Ama ne? Media Molecule’s Dreams güvenli bir bahis gibi görünüyor. Ama Insomniac’s Spider-Man’in beğenileri de Steam’e gelebilir mi? Spider-Man: Miles Morales, Demon’s Souls, Ratchet & Clank: Rift Apart ve Horizon Forbidden West gibi PS5 oyunları da sonunda PC’ye gelecek mi?

Horizon Zero Dawn Grafik Hataları İçin 1.07 Güncellemesi Yayınlandı haberimize de göz atabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol