Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Horizon Forbidden West PC’ye Geliyor!

Horizon Forbidden West PC sürümü resmileşti. Oyun, Complete Edition olarak tüm DLC'lerle birlikte Steam ve Epic Games'te yayımlanacak.

Horizon Forbidden West PC sürümü resmiyet kazandı. Sony, PS5’in büyük beğeni toplayan devam oyunu Horizon Forbidden West’in gelecek yılın başlarında Steam’e ve Epic Games Store’a gelmesiyle birlikte birinci taraf oyunları PC’de yayınlama misyonunu sürdürüyor. PC sürümü, Sony’nin 2021’de satın aldığı bir şirket olan Nixxes Software tarafından geliştiriliyor.

Spider-Man oyunlarının iyi karşılanan PC sürümlerinin arkasında Nixxes vardı, bu yüzden The Last of Us Part 1’in aksine, bu oyunun sorunsuz bir çıkış yapacağına inanıyoruz. Ayrıca yalnızca ana oyun PC’ye gelmeyecek. PC sürümü, yakın zamanda duyurulan Horizon Forbidden West Complete Edition olacak, dolayısıyla pek çok özellik bekleyebilirsiniz.

Horizon Forbidden West PC Sürümü Duyuruldu

Horizon Forbidden West PC'ye Geliyor!

Tabii ki oyunun kendisi de var ancak güncelleme aynı zamanda Burning Shores DLC‘sini, dijital oyun müziklerini, dijital sanat kitabını, çizgi romanı ve mızrak sallayabileceğinizden daha fazla oyun içi ögeyi de beraberinde getiriyor. Oyunun yeni açılan resmi Steam sayfasından bazı oyun içi ekran görüntülerine göz atabilirsiniz.

Horizon Forbidden West Complete Edition ilk olarak 6 Ekim’de PS5’e geliyor ve fiyatı 70 dolar olacak. PC sürümü için gelecek yılın başlarından başka somut bir çıkış tarihi yok. Orijinal oyunun artık eski konsolda mevcut olmasına rağmen bu sürümün PS4’e gelmeyeceğini de belirtmekte fayda var.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürüldüğünde Horizon Forbidden West’i çok sevmiştik; şaşırtıcı derecede eğlenceli su altı geçiş mekaniklerini, yeni güçlendirmeleri ve dünyanın devasa kapsamını öne sürerek onu “birçok açıdan bir zafer” olarak nitelendirmiştik. Oyunu şimdiden Steam veya Epic Games Store’dan istek listenize ekleyebilirsiniz. Horizon Forbidden West PC sürümünün Steam Deck’te yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz belli değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.