Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Horizon Forbidden West PC İçin Yeni Güncelleme Geldi

Nixxes Software tarafından PC sürümüne portlanan Horizon Forbidden West için yeni güncelleme görüntü kalitesini iyileştiriyor.

Nixxes Software tarafından PC sürümüne portlanan bilim kurgu temasını ön plana çıkaran Horizon Forbidden West için yeni bir güncelleme yayınlandı. 1.3.55.0 sürümü ile beraber karşımıza çıkan yeni yama yaklaşık olarak 300 MB boyutunda ve Intel XeSS‘in en son sürüm desteğini bünyesinde barındırıyor.

Geliştirici ekip tarafından belirtildiği üzere yeni güncelleme ile beraber Horizon Forbidden West’te yer alan XeSS desteği 1.3 sürümüne yükseltiliyor. Bunun dışında görüntü kalitesinde çeşitli iyileştirmeler yapılıyor ve daha fazla kalite seçeneğiyle de kullanıcılara rahat bir nefes aldırılıyor. Ek olarak Intel XeSS Native AA adında yeni bir kenar yumuşatma seçeneği oyunculara sunuluyor. Bu moda aktif hale getirirseniz kenarı yumuşatma kalitesini de arttırmış olursunuz.

Horizon Forbidden West Oyuncular Tarafından Seviliyor

Güncelleme detayları sadece bunlarla sınırlı kalmıyor aynı zamanda XeSS 1.3, önceki XeSS uygulamalarına göre daha düşük bir dahili çözünürlük kullanıyor. Bu nedenle yeni sürümü kullanırken dikkat etmenizi öneriyoruz. 1.3.55.0 yaması oyunda yer alan toz detaylarının daha iyi görünmesini sağlıyor ve ayarlar menüsüne metin boyutunu değiştirmek için yeni bir seçenek de ekliyor. Ayrıca dokuların daha düzgün yüklenmesini sağlıyor.

image

Horizon Forbidden West yeni güncelleme ile daha ısıtabil ve iyi bir deneyim sunuyor. Son olarak yeni yama odak modunda klavye ve fare kontrollerini daha kolay özelleştirmenizi sağlıyor. Merak edenler için AMD FSR 3.0 desteği yazık ki oyunda yer almıyor. İlerleyen süreçte AMD’nin FSR 3.1 desteğinin eklenmesi planlanıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.