Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Horizon Forbidden West İçin Yeni PC Fragmanı Yayımlandı

Horizon Forbidden West Complete Edition sürümü ile beraber PC platformuna çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun şu anda yeni fragmanı yayınlanmış durumda.

Nvidia, CES 2024 etkinliği kapsamında yeni fragmanlarını yayınlamaya devam ediyor ve böylece yeni teknoloji desteklerini açıklıyor. Şimdi ise ortaya çıkan yeni bilgilerle Horizon Forbidden West oyununun PC platformuna geleceğini kutlamaya hazırlanıyor. Oyun Complete Edition sürümü ile beraber PC platformunda yer almayı bekliyor.

Horizon Forbidden West Complete Edition sürümü açıklanan bilgilere göre 2024 yılının başlarında PC platformuna geliyor. Bu sürüm içerisinde hem ana oyun hem de Burning Shores adlı ek paket yer alıyor. Yeni genişleme paketi PlayStation 5 konsolu üzerinde üst düzey bir yapıyla beraber karşımıza çıktı. Dolayısıyla oyuncular tarafından sevilen bir genişleme paketi olarak büyük oranda bekleniyor diyebiliriz.

Horizon Forbidden West PC’ye Geliyor

Daha önce PlayStation 5 konsolu için çıkış yapan Horizon Forbidden West, Sony tarafından diğer platformlara gelmeye devam ediyor. Oyun PC platformu üzerinde DLSS 3 teknoloji desteğinin yanı sıra DLAA ve Nvidia Reflex desteğine sahip olacak. Bunun dışında oyunda herhangi bir ışın izleme efektinin olup olmayacağını ne yazık ki bilmiyoruz. Buna dair resmi bir açıklamanın da ilerleyen süreçte gelmesini bekliyoruz.

ss b151c7c010761874a98c01af4df6f

Merakla bekleyenler için oyunun PC portunu Nixxes ekibi yapıyor. Daha önce birçok PlayStation 5 oyununu PC platformuna getiren stüdyo şu an için bu oyun üzerinde uğraş veriyor. İlgi çekici aksiyon ve macera deneyimini bizlere sunan yapım içerisinde aynı zamanda bilim kurgu teması bulunuyor. Oyunun hem dünyası hem karakterleri hem de düşman çeşitliliği gerçekten de oyuncular tarafından oldukça seviliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.