Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Horizon Forbidden West: Burning Shores Ek Paketi Sızdırıldı

Son spekülasyonların ardından gelen yeni bir sızıntı, açık dünya aksiyon RPG oyununun tam teşekküllü bir genişletme paketinin yakında duyurulacağını iddia etti.

Yılın başlarında piyasaya sürülen Horizon Forbidden West‘in genişletme paketi ‘Burning Shores‘ sızdırıldı. Sony, özel oyunları için lansman sonrası model benimsemediği ve birinci taraf oyunlarının yalnızca bir kısmı piyasaya sürüldükten sonra genişletme paketleri aldığı için bu haber şaşırtıcı oldu.

Önde gelen sızıntı kaynaklarından olan The Snitch kısa süre önce Twitter‘da, San Francisco ve Los Angeles’ı arasında gibi görünen bir haritada bulunan oyun içerisinden bir eşyanın maketini gösteren bir duyurunun şifreli bir tanıtımını yayınladı. Horizon evrenindeki iletişim cihazları olan ‘Focus’u haritanın üzerinde görüyoruz.

Horizon Forbidden West: Burning Shores Neler Sunacak?

Horizon Forbidden West

Insider Gaming’deki gazeteci Tom Henderson’a göre bu görsel, Burning Shores isimli bir Horizon Forbidden West genişlemesi için bir tanıtım olacak. Genişlemenin, yukarıda bahsedilen bölgede, temel oyunun geçtiği bölgenin daha güneyinde yer aldığı bildirildi. Evrende, bölge Burning Shores olarak biliniyor ve karakterler tarafından birkaç kez bahsediliyor.

Henderson’a göre Horizon Forbidden West: Burning Shores “yakında” duyurulacak ancak bunun tam olarak ne zaman olacağı henüz belli değil ancak gerçi Guerrilla ve Sony’nin bu hafta içinde yapılacak olan The Game Awards 2022’de sahne alması muhtemel. Burning Shores’un Nisan 2023’te çıkacağı da iddia edildi.

Geçtiğimiz birkaç ayda, Guerrilla’nın açık dünya aksiyon RPG’sinin gerçekten de yakın gelecekte lansman sonrası içerik alabileceğine dair birkaç gösterge aldık. VSC Derecelendirme Kurulu tarafından bu yılın başlarında yayınlanan bir yaş derecelendirme kılavuzu videosu, Horizon oyunlarında Sylens’i oynayan aktör Lance Reddick tarafından sızdırıldı ancak gönderi hemen kaldırıldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.