Horizon Chase Turbo’nun Yeni Fragmanı Oldukça İlgi Çekici Görünüyor!

Horizon Chase Turbo'nun yeni fragmanı oyuncuların heyecanlanmasına sebep oldu.

15 Mayıs’ta PlayStation 4 ve PC platformu için çıkış yapacak olan Horizon Chase Turbo dün yeni bir fragman ile gündeme geldi.

Aquiris tarafından geliştirilen ve 15 Mayıs’ta yine Aquiris tarafından PC ve PlayStation 4 platformuna sunulacak olan Horizon Chase Turbo, 2019 yılında da Nintendo Switch ve Xbox One platformuna çıkış yapacak. Aksiyon ve yarış ortamını oyunculara sunan yapımda grafiklerin kalitesi oldukça konuşulacak gibi görünüyor. Alışılmışın dışında bir yapıya sahip olan oyunda, nostaljik oyunları hatırlayacak ve eğlenceli vakit geçireceğiz. Oyun içerisinde adeta atari tarzında bir alt yapı yer alıyor. Oyun içerisinde tek oyunculu ve yerel çok oyunculu birçok mod yer alacak.

Oyun içerisinde birbirinden farklı onlarca markanın farklı modellerdeki araçları bulunacak. Çeşitli yarış pistleri ile aksiyon dolu dakikalar yaşayacağımız oyunda hava değişim döngüsünün de yer alması oyundaki gerçeklik payını artırır nitelikler taşıyor. Oyuncular dilerlerse yarışları gündüz, dilerlerse gece yapabilirler. Oyundaki gece modunu denemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Ayrıca oyunda bulunan yerel eşli modu ile ekranı ikiye bölebilir ve arkadaşınızla kapışabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 or newer

İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz or better

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 or better

DirectX: Sürüm 9.0c

Depolama: 400 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 or newer

İşlemci: Intel Core i5 2.5 GHz or better

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: GeForce 8000 Series or better

DirectX: Sürüm 9.0c

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 800 MB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>