Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Horizon Call of the Mountain Ön Siparişe Açıldı

PlayStation VR2 oyunu 699 TL karşılığında ön siparişe sunuldu ve yeni nesil VR başlığı için 22 Şubat 2023'te çıkış yapacak.

Guerilla Games, bu hafta Horizon Call of the Mountain için “daha fazla haber yayınlama” sözü verdi ancak daha fazla ayrıntı vermedi. Söz konusu duyuru bu olsun ya da olmasın, PlayStation VR2 oyunu PlayStation Store‘da 699 TL karşılığında ön siparişe açıldı. Fiyat can sıkıcı olsa da, 60 dolarlık oyun için dolar kurunun aşağı yukarı 10’a sabitlendiğini belirtelim.

Horizon Call of the Mountain, Sundom’a yönelik yeni bir tehdidi araştırırken Carja ve Nora topraklarında maceraya atılan yeni bir karakter olan Ryas’ı konu alacak. Tırmanma, yaylı av makineleri ve zanaatkarlık gibi önceki oyunların tüm unsurlar bu oyuna dahil edilecek. Aradaki fark, oyuncuların 360 derecelik bir alanda keşif yapabilmeleri ve etkileşim için PlayStation VR2 Sense kontrol cihazlarını kullanabilmeleri olacak.

Horizon Call of the Mountain Ne Zaman Çıkacak?

Horizon Call of the Mountain

Aloy gibi tanıdık yüzler de geri dönecek olsa da yeni görevler, yeni bir anlatı ve yeni karakterler de görmeyi bekliyoruz. Horizon Call of the Mountain 22 Şubat 2023‘te PlayStation VR2 için çıkış yapacak. Yeni nesil VR başlığı için çıkış yapacak olan 20’den fazla lansman oyunundan bir tanesi olacak. Oyun tanıtım fragmanından sahnelerin yer aldığı fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bu arada, Yurtdışında yaşayan ve ön sipariş ile ilgilenenler, 15 Kasım’da başlayacak resmi süreçle bugünden itibaren ön siparişler için kayıt yaptırabilecek. Türkiye’de ise VR başlığı ve aksesuarları perakendeciler aracılığıyla 15 Kasım’dan itibaren ön siparişlerle sunulacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.