Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hooked on You: Dead by Daylight Temalı Flört Simülasyonu

Beklenmedik bir duyuruyla Dead by Daylight, dört orijinal katili önümüze getirerek tam teşekküllü bir flört simülatörünü duyurdu.

Hooked on You duyurusu herkesi şaşırttı. Dead by Daylight’ın altıncı yıl dönümü yayını kısa süre önce yayınlandı ve heyecanlı oyuncuların dört gözle bekleyecekleri bir sürü yeni içerik ve güncelleme duyurdu. Bu güncellemelerin çoğu gelecek yılın sonbaharına, hatta kışına kadar gelmeyecek ancak çoğu güncelleme hayranları heyecanlandırdı.

Hayranların bekleyebileceği en son güncelleme, 7 Haziran’da çıkan ve Roots of Dread başlıklı yeni bölüm olacak. Bu 24. Bölüm, yeni bir orijinal katil olan Dredge’i ve Dead by Daylight sızıntısının doğru olduğunu doğrulayan yeni bir Hayatta Kalan olan Haddie Kaur’u tanıttı. Bununla birlikte, yayının en büyük sürprizlerinden biri Hooked on You isimli flört simülatörü oldu.

Hooked on You: Korkudan Romantizme

Hooked on You
Dead by Daylight yan ürününden ilk görsel.

Dead by Daylight, bir flört simülatörü olan Hooked on You ile korkudan romantizme bir dönüş yaptığını duyurdu. Oyunun sanat stili ve genel atmosferi Boyfriend Dungeon’a fazlasıyla benzer tasarlanmış ve Katilin Adası’ndan dört katil karakteri çıkararak onları oyuncunun yoldaşları olarak hareket edecekleri güneşli bir kumsala getirmiş. Görünüşe göre, oyuncunun ilgili arkadaşları tarafından “saldırıya uğraması” olasılığı da mevcut.

Hooked on You‘da Dead by Daylight’ın öldürücü karakterlerinden sadece dördü yer alacak. Duyuru videosunda, Katilin Adası’ndaki tatilleri için plaj kıyafetleri içinde gösterildi. Oyunun planlanmış bir çıkış tarihi yok ancak bu yaz ayları, oyuncuların en sevdikleri Dead by Daylight karakterlerinden bazılarıyla tamamen ayrı bir atmosferde dinlenme ve potansiyel olarak aşk yaşayabilecekleri bir tarih olarak planlandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.