Açık Dünya Oyunu ‘Honor of Kings World’ Duyuruldu

Açık dünya aksiyon RPG oyunu ve popüler MOBA oyununun bir yan ürünü olan Honor of Kings: World duyuruldu. İlk fragman fazlasıyla etkileyici.

Yeni bir açık dünya RPG oyunu olan Honor of Kings World duyuruldu. Mobil MOBA Honor of Kings (Arena of Valor) şu anda piyasadaki en çok kazandıran ve en popüler oyunlardan bir tanesi. Bununla birlikte, oyun esas olarak Asya’da bir fenomen ve Batı’da nispeten az bilinen bir yapım.

Bununla birlikte, yakında bu markayı yeni bir açıdan tanıma fırsatına sahip olacağız. Tencent, Honor of Kings World adlı bir RPG oyunu duyurdu.

Honor of Kings World

Honor of Kings World Neler Sunacak?

Oyun açık bir dünya sunacak. Yayınlanan fragmandan, güçlü bir savaş sistemine sahip bir aksiyon RPG olacağı belli. Oyuncu, savaşta yoldaşları tarafından desteklenen tek bir karakteri kontrol edecek. Fragman, oyuna dair umutlarımızı yükseltti. Yüksek bütçeli bir yapım olduğunu ve dövüş sisteminin ilgi çekici olduğunu görebilirsiniz.

Honor of Kings World, Jixia ülkesinde bulunan ve kahraman yetiştirme konusunda uzmanlaşmış bir akademiye giden genç bir savaşçının hikayesini anlatacak ancak bu savaşçının akademiye kabul edilmeden önce zorlu bir sınavı geçmesi gerekecek.

Projeyle ilgili bilgiler şu anda çok az. Planlanan çıkış tarihini bilmiyoruz. Oyun birçok donanım platformuna gelecek ancak bunlar belirtilmedi. Esas olarak Asya’da başarılı olan orijinal MOBA’nın aksine yapımın dünya çapındaki oyunculara yönelik olacağı vurgulandı.

Honor of Kings World, Honor of Kings, Call of Duty Mobile ve Pokemon Unite’ı da geliştiren Çinli stüdyo TiMi tarafından geliştirilecek. Çalışmada son yılların en çok ödül alan bilimkurgu romanlarından biri olan The Three Body Problem ile tanınan Çinli yazar Liu Cixin’in de yer alması da ilginç.

Bu isim, oyunun Çin kültürüne benzersiz bir bakış açısı sunmasını sağlayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol