Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Honor of Kings, Türkiye’den Sonra Tüm Dünyaya Açılıyor

Honor of Kings, Kuzey Amerika, Avrupa, Japonya ve Türkiye'deki oyunculardan sonra dünyanın geri kalanına açılıyor.

Dünyanın en çok oynanan mobil MOBA oyunu olan Honor of Kings, kısa süre önce Türkçe dil desteği ile birlikte ülkemizde yayımlanmıştı. 100 milyondan fazla günlük aktif kullanıcıya sahip olan fenomen yapım, şimdi de dünyanın geri kalanına açılıyor. Ünlü oyun, 20 Haziran itibarıyla küresel çapta tüm mobil cihazlarda oynanabilecek.

Geliştirici TiMi Studio Group ve yayıncı Level Infinite, bu gelişmeyi kutlamak için tüm oyuncuları oyun içi etkinliklere davet ediyor. Oyuncular oyun içi çekiliş etkinliğine katılarak aşağıdaki ödülleri kazanma şansı bulacak:

  • Büyük Ödül: Tüm Kostüm ve Tüm Kahraman ayrıcalıklarına sahip olma
  • 1’incilik Ödülü: 500 Sınırlı Süreli Jeton
  • 2’ncilik Ödülü: 18.888 Cevher
  • Güneş Işığı Bereket Ödülü: Katılan tüm oyunculara 200 Elmas
honor of kings global

Honor of Kings’in espor tarafında da önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Uluslararası ölçekte bir espor ekosistemi yaratmak için 15 milyon dolar yatırım yapacağını duyuran yayıncı Tencent Games, Honor of Kings Invitational turnuvasının ilk ayağını İstanbul’da düzenlemişti. 29 Haziran’da tüm gözler S2 Invitational‘a ev sahipliği yapacak olan Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da olacak.

Güneydoğu Asya, Brezilya, Türkiye, MENA, Latin Amerika, ve Avrupa takımlarıyla beraber Açık Seri Split 1’in şampiyonu olan toplam 12 takım 300.000 dolarlık ödül havuzundan en yüksek payı almak için savaşacaklar. Bu turnuvada ilk 8’de yer alan takımlar, bu yaz Riyad’da düzenlenecek Esports Dünya Kupası sırasında gerçekleşecek olan Honor of Kings Invitational Midseason’a doğrudan katılım hakkı elde edecekler.

Daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.