Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Honkai Star Rail’in Yeni Karakteri ‘Jingliu’ Tanıtıldı

Honkai: Star Rail nihayet Jingliu'yu duyurdu ve oyuncular tarafından en çok beklenen karakterlerden birinin gelişini resmileştirdi.

Honkai Star Rail sonunda Jingliu‘yu duyurdu ve HoYoverse’nin uzay RPG oyununun oyuncuları için en çok beklenen karakterlerden birinin gelişiyle ilgili spekülasyonlara son verdi. MiHoYo, oyuna yeni karakterler kazandırarak oynanabilir karakter kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Oyun, son sürümünün bir parçası olarak üç yeni karakter ekledi. Luka, dört yıldızlı nadir bir Wildfire üyesi ve ünlü bir boks şampiyonuyken, Blade beş yıldızlı bir karakter ve bir kılıç olmak için vücudunu terk eden bir kılıç ustası olarak bilinen Stellaron Avcılarının bir parçası oldu. Ayrıca Stellaron Avcıları’nın bir diğer üyesi olan Kafka, rakiplerinde çok az kişinin yapabileceği kadar korku yaratabilen beş yıldızlı bir karakter olarak oyuna dahil oldu.

Honkai Star Rail’in Yeni Karakteri: Jingliu

Honkai Star Rail

Honkai Star Rail, oyun evreninin en ikonik isimlerinden biri olan beş yıldızlı yeni karakter Jingliu‘yu ortaya çıkardı. İmha yolundan bir Buz karakteri olduğu onaylanan Jingliu, bir zamanlar High-Cloud Quintet olarak bilinen efsanevi kahraman grubuna liderlik ederek “Transcendent Flash” unvanını kazandı.

Grup, kurulduktan yüz yıldan daha kısa bir süre sonra dağıldı ve Jingliu, Yaoshi’nin meyvesini yiyerek ölümsüzlük kazanmanın olumsuz etkisi olan Mara’ya yenik düştükten sonra delirdi. Jingliu ve Jing Yuan sonunda karşı karşıya geldi ve Jing, Yuan’a yenildi. Honkai Star Rail’in Jingliu’yu nasıl ortaya çıkaracağı ve öğrencisinin elindeki varsayılan ölümünü nasıl açıklayacağı henüz belli değil.

Honkai: Star Rail oyuncuları, Jingliu’nun duyurusunu kutladı ve karakterin oyuna geldiğini görmekten dolayı mutluluklarını dile getirdi. Jingliu’nun Honkai: Star Rail’e gelişinin belirli bir tarihi yok ancak Jingliu’nun muhtemelen Sürüm 1.4 afişlerinin bir parçası olacağına dair spekülasyonlar mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.