Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Honkai Star Rail Lansman Fragmanı Yayınlandı

Genshin Impact geliştiricisinin yeni sıra tabanlı RPG' oyunu, 26 Nisan'da iOS, Android ve PC için çıkış yapacak.

HoYoverse’ün son oyunu Honkai Star Rail, özel bir başlatıcı ve Epic Games Store aracılığıyla PC platformunun yanı sıra iOS ve Android için 26 Nisan’da çıkış yapacak. Ön yükleme süreci başlayan oyun için yolcuğunuz boyunca karşılaşacağınız çeşitli yerleri ve karakterleri anlatan yeni bir fragman yayınlandı.

Honkai: Star Rail, zaman ve uzay üzerinde güce sahip gizemli varlıklar olan Aeons hakkında bir oyun olacak. Bu gizemli varlıkları Astral Ekspres’te takip edecek, farklı dünyalara seyahat edecek ve Stellaron‘a karşı savaşacaksınız. Yüksek kaliteli gerçek zamanlı sinematiklere ek olarak, HOYO-MiX stüdyosunun bestelediği özel müzikler de sizlere maceranız boyunca eşlik edecek.

Honkai Star Rail Lansman Fragmanı

Honkai Star Rail Lansman Fragmanı Yayınlandı

HoYoverse’ün önceki oyunlarından farklı olarak, Honkai Star Rail‘de mücadele sıra tabanlı olacak. Komutları kullanarak, farklı düşman zayıflıklarından yararlanacak ve yeterince güç biriktirdiğinizde ‘Ultimate’ saldırı ile düşmanlarınızın işini bitirebileceksiniz. Geliştirici, savaşı canlandırmak için yolculuk boyunca rastgele olaylar ve yaklaşık 100 farklı Blessings ve Curios olayı olacağını belirtti.

Hala yapmadıysanız, 26 Nisan’daki lansmandan önce oyuna ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ön kayıt yaptıranlar için bazı özel ödüller verilecek. Aşağıda listelenen ödüllerin tümü, tüm platformlardaki tüm ön kayıt yaptıran oyuncuların oyun içi postasına teslim edilecek. Son olarak oyunun PS4 ve PS5’e geleceği de duyuruldu ancak net bir çıkış tarihi verilmediğini de belirterek ödüllere geçelim:

  • 100.000 Credit
  • 20 Star Rail Pass
  • 1 Öncü Avatarı
  • 4 Yıldızlı Karakter Serval

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.