Hollow Knight: Silksong’un Yeni Oynanış Videosunda 150 Farklı Karakter Kameralara Yansıdı!

Hollow Knight: Silksong yeni bir oynanış videosu aldı.

PC ve Nintendo Switch platformu için geliştirilen Hollow Knight: Silksong oyuncular tarafından takip ediliyor. Ne zaman çıkacağı konusunda herhangi bir bilginin yer almadığı oyun yeni oynanış videosu ile bünyesinde yer alacak olan 150 düşman gösterildi.

Team Cherry imzası ile geliştirilen ve yayınlanacak olan Hollow Knight: Silksong rengarenk yapısı ile oyuncuların beğenisini kazanmaya çalışacak. Tamamen yeni bir krallığı keşfedeceğimiz oyunda birbirinden farklı maceralara çıkacağız. Oyuncular çeşitli alanlarda ilerlerken karşılarına çıkan düşmanları yok etmeye çalışacaklar.

Yeni yayınlanan oynanış videosunda oyun içerisinde yer alacak olan 150 farklı karakterden bazıları oyunculara gösteriliyor. Bu karakterlerin arasında düşmanlar ve diğer yaratıklar da yer alıyor. Birbirlerine göre farklı sınıflara sahip olan düşman seçenekleri oyuncuları oldukça zorlayacak özelliklere sahip olacaklar.

Farklı oyun modlarına sahip olarak oyuncuları tatmin etmeye çalışacak olan yapımda oyuncular yepyeni modlar eşliğinde sürükleyici bir oynanışa kavuşmuş olacaklar.

Ödüllü aksiyon macera oyunu olan Hollow Knight’ın devamı niteliğinde karşımıza çıkacak olan Silksong geçmiş oyundan çeşitli izleri de karşımıza çıkaracak.

Oyun Nintendo Switch ve PC platformu için marketler üzerinde sergilenmeye devam edilirken, yeni oynanış videosu da ilgiyle oynanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol