Hollow Knight Silksong, Nintendo Etkinliğinde Yer Alacak!

Nintendo, bir sonraki Indie World Direct etkinliğini duyurdu ve taraftarlar arasında Hollow Knight: Silksong'un etkinlik sırasında görüleceği umudunu ateşledi.

Nintendo tarafından duyurulan yeni bir Indie World Direct, Hollow Knight Silksong hayranları arasında oyunun gösteride yer alacağını ve sonunda bir çıkış tarihi alacağı konusunda ilgi uyandırdı. Hayranların Silksong’un görünmesini beklemesinin nedeni, 2022’nin başlarında gerçekleşebilecek çıkış tarihini açıklamış olabilecek bir sızıntı kaynaklı.

Hollow Knight Silksong, başlangıçta, oyuna yeni bir oynanabilir karakter ekleyecek olan Hollow Knight için ücretli bir DLC genişletmesi olacaktı. Yapım, bir iğne ve iplik kombinasyonuyla savaşan Hollow Knight’ın patronlarından Hornet’i konu alacaktı. Hollow Knight evrensel beğeni toplamaya devam etti ve büyük bir hit haline geldi; Silksong’un oyun için tam teşekküllü bir devam oyunu olmasına yol açtı. Silksong Şubat 2019’da duyuruldu, ancak o zamandan beri hakkında bilgi edinemedik.

Hollow Knight Silksong Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Hollow Knight Silksong

Resmi Nintendo of America Twitter sayfası, yeni bir Indie World Direct’in 15 Aralık’ta gerçekleşeceğini ve hayranlara Nintendo Switch’e giden en yeni ve yakında çıkacak tüm bağımsız oyunları yakalama şansı vereceğini duyurdu. Hollow Knight Silksong, 2021’de E3 ve The Game Awards dahil tüm büyük oyun etkinliklerini atladı ve son Indie World’ü kaçırdı ancak hayranlar bu sefer işlerin farklı olacağından umutlu.

Hollow Knight Silksong‘un Indie World Direct sırasında görüneceğine inanmak için sebepler var. Bu yılın başlarında ortaya çıkan GeForce Now sızıntısı Silksong’u içeriyordu ve yayın tarihi Şubat 2022’ydi. Bu aynı zamanda Hollow Knight’ın çıkışının beş yıllık yıldönümü ve Silksong‘un duyurusunun üç yıllık yıldönümü ile de eşleşecekti. GeForce Now sızıntısı birkaç durumda haklı çıktı ancak içeriğinin bir kısmı şüpheli, bu nedenle çıkış tarihlerinin spekülasyon olduğunu unutmayın.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol