Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hogwarts Legacy’nin Haritası ve Oynanış Süresi Sızdırıldı!

Yeni bir sızıntı, oyunun envanter menüsü ve dünya haritası gibi diğer bilgilerle birlikte Hogwarts Legacy'nin toplam oyun süresini ortaya çıkarttı.

Hogwarts Legacy için yeni bir sızıntı, hayranların ana hikayeden ve yan içeriğinden bekleyebilecekleri toplam oynanış süresini çıkarttı. Oyun, 2023’ün en büyük oyunlarından birisi olacak ve son veriler oyunun Steam’de en çok satan oyunlardan biri olduğunu ortaya koyduğundan, oyun için oluşan beklenti satışlarla doğru orantılı ilerledi.

Oyunun sistem gereksinimleri de dün ortaya çıktı. Hogwarts Legacy, giriş seviye PC donanımlarında çalışabilse de, özellikle ultra ayarlarda oynamak isteyen kullanıcılar için zorlu bir oyun olacak. PS5 ve Xbox Series X sahipleri, oyunu grafik veya performans odaklı olarak 30 FPS veya 60 FPS olarak oynayabilecek. Artık oyuncular, bir sızıntı sayesinde oyunu bitirmenin ne kadar süreceği konusunda da bilgi sahibi oldu.

Hogwarts Legacy Kaç Saat Sürecek?

Hogwarts Legacy'nin Haritası ve Oynanış Süresi Sızdırıldı!

Yeni bir sızıntı, Hogwarts Legacy’nin ana hikayesinin tamamlanmasının yaklaşık 35 saat süreceğini ve yüzde 100 tamamlanması için 70 saat gerektiğini ortaya koydu. Bu veriler, oyunun sızdırılmış sanat kitabından geldi ve hayranlar, görüntülerde dünya haritası gibi diğer ilginç bilgileri de ortaya çıkarttı. Bigby adlı bir Twitter kullanıcısı, oyunun menüsüne ve envanter sistemi de dahil olmak üzere sanat kitabından tonlarca görsel paylaştı.

Bazı hayranlar, oyunun menüsünün, oyuncuların donatabileceği çeşitli teçhizat parçaları için farklı kategorilerle, son Assassin’s Creed oyunlarında bulunan menüye çok benzediğini fark edeceklerdir. Kullanıcılar ayrıca bu resimde sağlık ve savunma gibi istatistiklerin yanı sıra yetenekler ve görevler için alt menüler de fark edecektir.

Hogwarts Legacy Ne Zaman Çıkacak?

Hogwarts Legacy'nin Haritası ve Oynanış Süresi Sızdırıldı!

Yapım, bir açık dünya aksiyon RPG’si olarak tanımlandığından, 35 saatlik oyun süresi, türüne göre oldukça makul. Görünüşe göre, oyun tonlarca yan içeriğe sahip olacak çünkü oyundaki her şeyi tamamlamak isteyen oyuncular bunu ikiye katlayarak 70 saate kadar oyunu deneyimleyebilecek. Hayranlar, oyunun PlayStation sürümünün özel bir görevle geleceğini ve toplam saat sayısını daha da artıracağını unutmamalı.

Hogwarts Legacy 699 TL karşılığında PC, PS5 ve Xbox Series X için 10 Şubat’ta, PS4 ve Xbox One sürümleri 4 Nisan’da ve Switch sürümü 25 Temmuz’da çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.