Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hogwarts Legacy’den 11 Dakikalık Oynanış Videosu

Aksiyon RPG oyunu10 Şubat'ta PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıktığında Horntail Hall'a gizlice sızabileceğimizi öğrendik.

Hogwarts Legacy için yeni ön izlemeler ve oynanış videoları kısa süre önce yayınlandı ve iki hafta sonra piyasaya sürülmeden önce aksiyon RPG oyununa yönelik daha fazla şey öğrenmeye başladık. Yeni oynanış videosunda, kahramanımızın Poppy Sweeting’in yakındaki goblinleri araştırdığını ve kaçak avcılar tarafından yönetilen bir ejderha dövüş çemberi olan Horntail Hall’da yaşadıklarını görüyoruz.

Yeni oynanış videosuna göre, oyunda gizlilik mekaniği kullanılabilecek ve kaçak avcılarla ve kralın sadık hizmetkarlarıyla büyü ve kaba kuvvetle savaşılabilecek. Videonun sonuna doğru, tutsak bir ejderhanın yakınında birkaç tane kaçak avcı ile yapılan savaşı görüyoruz. Büyüye dayalı dövüş sekansı çok iyi görünüyor ve kaçak avcılar yenildiğinde ejderhanın kaçmasıyla video son buluyor.

Hogwarts Legacy Ne Zaman Çıkacak?

Hogwarts Legacy Ne Zaman Çıkacak?

Hogwarts Legacy, PS5, Xbox Series X/S ve PC için 10 Şubat 2023‘te, Xbox One ve PS4 sürümleri ise 24 Nisan 2023‘te çıkış yapacak. Nintendo Switch sürümü ise 25 Temmuz 2023‘te gelecek ancak bu oyunun Switch’te nasıl çalışacağını cidden merak ediyoruz. Oyunun sistem gereksinimlerine göre en az 16 GB RAM isteyen bir oyunla Switch nasıl baş edebilecek merak konusu.

Son olarak, 35 saat sürdüğü bildirilen ana görevin yanı sıra, oyunda keşfedilecek 100’den fazla yan görev olacak ve her biri hikayeyi benzersiz şekillerde dolaylı veya doğrudan etkileyecek. Steam‘de 699 TL‘den ön siparişe açılan Hogwarts Legacy Game Pass‘te ilk günden yayınlanmayacak. Tabii ki, oyun bir süre sonra abonelik hizmetine gelirse şaşırmayız ancak bunun için en az birkaç yıl geçeceğine eminiz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.