Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hogwarts Legacy Sinematik Fragmanı Paylaşıldı

Büyük Hogwarts Salonu, Yasak Orman ve diğer yerlerde oyuncuya daveti ileten bir baykuşu takip ediyoruz.

Avalanche Software ve Portkey Games’in yeni aksiyon RPG oyunu Hogwarts Legacy, önümüzdeki ay piyasaya sürülecek ve şimdiden büyük bir ivme kazandı. Oluşan beklentiyi daha da yükseltmek için yeni bir sinematik fragman da yayınlandı.

Owlery’den başlayarak, fragman bir mesaj iletmek için Hogwarts, Yasak Orman, Kara Büyücüler kampı, bir ejderha ve hatta bir kar fırtınasında seyahat ederken tek bir baykuşu takip ediyor. Baykuş, oyuncu karakteri tarafından alınıyor ve karakterin Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na olan yolculuğunu başlatıyor. Elbette, onların hiçbirisi sıradan öğrenciler değil; hepsi Büyücülük dünyasını değiştirebilecek bir sırra sahip.

Hogwarts Legacy Sinematik Fragmanı

Hogwarts Legacy Sinematik Fragmanı Paylaşıldı

Oyuncular başlamadan önce karakterlerinin görünümünü özelleştirebilecek ve hatta Evlerini seçebilecek ve Evlerin her biri benzersiz bir ortak odaya sahip olacak. Çeşitli büyüler ve konumlar hakkında daha fazla ayrıntı için, son sanat kitabı sızıntısına göz atabilirsiniz ancak olası spoilerlara karşı dikkatli olun, şimdiden uyaralım.

Oyunun sistem gereksinimleri de dün ortaya çıktı. Hogwarts Legacy, giriş seviye PC donanımlarında çalışabilse de, özellikle ultra ayarlarda oynamak isteyen kullanıcılar için zorlu bir oyun olacak. PS5 ve Xbox Series X sahipleri, oyunu grafik veya performans odaklı olarak 30 FPS veya 60 FPS olarak oynayabilecek.

Hogwarts Legacy 699 TL karşılığında PC, Xbox Series X/S ve PS5 için 10 Şubat’ta, Xbox One ve PS4 sürümleri ise 4 Nisan’da çıkıyor. Nintendo Switch sürümü 25 Temmuz’da çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.