Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hogwarts Legacy Lansman Fragmanı Yayınlandı

Merakla beklenen açık dünya Harry Potter oyununun lansman fragmanı, oyunun çıkışına bir hafta kala yayınlandı.

Warner Bros. Games, Hogwarts Legacy’nin resmi lansman fragmanını yayınladı. Birkaç ertelemenin ardından, oyun nihayet 10 Şubat 2023‘te PS5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun Xbox One ve PS4 sürümleri ise 24 Nisan 2023‘te çıkış yapacak. Nintendo Switch sürümü ise 25 Temmuz 2023‘te yayınlanacak. Oyunun fiyatı tüm platformlarda 699 TL olarak açıklandı.

Bununla birlikte, oyunun Deluxe Edition sürümünü satın alan oyuncular, 7 Şubat’ta oynamaya başlamalarını sağlayan 72 saat erken erişim elde edecek. Avalanche Software (Disney Infinity) tarafından geliştirilen Hogwarts Legacy, oyuncuları “yazılı olmayanı yaşarken ve büyücülük dünyasının gizli bir gerçeğini ortaya çıkarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkarken” yeni ve tanıdık yerlere götüren bir açık dünya aksiyon RPG oyunu olacak.

Hogwarts Legacy Lansman Fragmanı

Hogwarts Legacy Lansman Fragmanı Yayınlandı

1800’lerde geçen oyunda oyuncular, Hogwarts’ta eski büyülerden yararlanma konusunda ender bir yeteneğe sahip beşinci sınıf öğrencisinin yerine geçeceğiz. Sebastian Croft (Love, Death & Robots, Heartstopper) ve Amelia Gething (The Amelia Gething Complex, Emily), oyundaki oynanabilir karakterlerinizin cinsiyetine göre onların sesi olacak.

Simon Pegg, oyunda Hogwarts’ın nefret edilen Slytherin müdürü Phineas Nigellus Black olarak rol alacak. Warner kısa bir süre önce Hogwarts Legacy’nin PS5 ve Xbox Series X/S grafik modlarının ayrıntılarını ve tam potansiyelinde çalışması için güçlü donanım ve en az 85 GB depolama gerektiren oyunun PC sistem gereksinimlerini de doğruladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.