Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hızlı ve Öfkeli Oyunu, Yayınladıktan 2 Yıl Sonra Satıştan Kaldırılıyor

Hızlı ve Öfkeli film serisine dayanan Fast & Furious: Crossroads, piyasaya sürüleli henüz iki yıl dahi olmamışken satıştan çekiliyor.

Sinema dünyasının kült serilerinden Hızlı ve Öfkeli‘ye dayanan bir yarış ve aksiyon rol yapma oyunu olan Fast & Furious Crossroads, ilk kez Ağustos 2020’de piyasaya sürülmüştü. Grid ve F1 serileri ile bilinen Codemasters’ın yan stüdyosu Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen oyun, ne yazık ki beklentilerin altında kaldı.

Yayıncı Bandai Namco, Hızlı ve Öfkeli oyununun 29 Nisan TSİ 05:00 itibarıyla dijital mağazalardan kaldırılacağını açıkladı. Oyunu dijital olarak satın aldıysanız, kitaplığınızda kalacak ve gelecekte yeniden indirebileceksiniz. Ayrıca 29 Nisan 2022’den önce satın alınan tüm DLC’ler bu tarihten sonra da kullanılabilecek. Ek olarak, oyunun çevrimiçi modları da şimdilik aktif kalacak.

Fast & Furious Crossroads İçin Son Tarih 29 Nisan

hızlı ve öfkeli oyunu

İki yıl sonra satıştan çekilen Fast & Furious Crossroads, bu süre zarfında Hızlı ve Öfkeli film serisinin hayranlarını tam olarak kendisine çekemedi. Bandai Namco, resmi bir gerekçe sunmasa da, kararın altında yatan sebebin bu olması kuvvetle muhtemel.

Oyunun dijital kopyaları kitaplığınızda kalacak, böylece gelecekte isterseniz her zaman yeniden indirebileceksiniz. Fakat 29 Nisan’dan sonra yeni kopyalar satılmayacak. Ayrıca satın aldığınız herhangi bir DLC’yi kullanmaya devam edebilirsiniz. Vin Diesel, Michelle Rodriguez ve Tyrese Gibson gibi serinin demirbaş isimlerine sahip olan Hızlı ve Öfkeli oyunu, Steam’de 249,00 TL‘ye satılıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.

    Valorant VP En Ucuz Fiyat, Stoklarla Sınırlı!

    X