Hitman HD Enhanced Collection Konsol Oyuncuları İçin Çıkış Yaptı!

Hitman HD Enhanced Collection bugün lansmanını gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz Pazartesi günü konsollar için duyurulan ve bu sabah oyunculara sunulan Hitman HD Enhanced Collection raflardaki yerini aldı.

Blood Monet ve Absolution sürümlerini ‘Hitman HD Enhanced Collection’ adında yeniden oyunculara sunan IO Interactive yine  yüzleri güldürdü. Variety’nin yapmış olduğu haber ile ortaya çıkan Hitman HD Enhanced Collection paketi oyunların Remastered sürümü olarak konsol platformu oyuncularına sunuldu. Yeni paket konsollarda 4K grafik açılarına sahip olurken 60 FPS ile oynanacak. Oyunlardaki mekanikler ve kontroller de daha iyi bir şekilde karşımıza çıkacak. İki farklı oyunu tek bir yapım olarak oynayabileceğiz Collection paketinde Türkçe dahil olmak üzere 9 farklı dil desteği yer alacak.

Oyunun PlayStation Store sayfasına göz attığımızda 33.79 GB gibi bir dosya içeriğine sahip olduğu görülüyor. Collection sürümde oyuncular yine Ajan 47 ile birbirinden zorlu görevleri yerlerine getirmek için ter dökecekler.

PlayStation Store’da 90.95 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olan yapım yeni içerikleri ile oyunculara yine gerilim dolu bir atmosfer vadediyor.

Hitman’in resmi Twitter adresi üzerinden de duyurulan yeni sürüm şuanda konsol oyuncuları tarafından oynanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol