Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hitman 3’e Yeni Tropikal Harita Eklendi

Hitman 3'ün ücretsiz Temmuz güncellemesiyle oyuna yeni Ambrose Island eklendi.

IO Interactive, bugün Hitman 3’ün en son yaması ile birlikte gelen tüm iyileştirmeleri ve yeni içeriği detaylandırdı. Öncelikle oyunun yeni ve ücretsiz haritası Ambrose Island‘a daha yakından bakalım.

Kumlu kıyılar, yemyeşil bitki örtüsü ve bir cesedin saklanabileceği birkaç yerden daha fazlasıyla dolu tropikal bir bataklık. Harita ayrıca Kukri Machete, Gerilla Wetsuit ve Molotov Cocktail de dahil olmak üzere Ajan 47’nin kilidini açabileceği yeni eşyalar da ekledi. IO ayrıca, içinde yeni hedeflerin yanı sıra bazı tanıdık yüzleri olan Ambrose Island görevinin açılış sinematiğini de yayınladı.

Hitman 3 Temmuz Güncellemesi

Hitman 3

Hitman 3’e yapılan diğer eklemelere gelince, bu yama PC’ye DLSS sürüm 2.4.3‘ün yanı sıra PlayStation 5 kullanıcıları için Activity Cards’ta yapılan değişiklikleri de tanıttı. Bu güncelleme yayınlandıktan sonra, oyuncular sahip oldukları eşyalara göre “daha alakalı” olanları görecek. Oyuncular ayrıca tüm platformlarda oyunun kararlılığında genel bir gelişme görecek.

Bu arada, bu güncelleme sonunda Haven Island’daki Tropical giysinin “çok parlak” olmasını da engellecek ve NPC’ler, Ajan 47’nin onları yatıştırıcı bir şırıngayla bayılttıktan sonra artık bir animasyon döngüsünde sıkışıp kalmayacak. Hitman 3 için tam yama notlarına buradan göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra, oyun önümüzdeki aylarda oyun, rogue-like oyunlardan ilham alan bir Freelancer modu da alacak.

Hitman 3, 20 Ocak 2021’de PC’de (başlangıçta yalnızca Epic Games Store’da ve bu yılın Ocak ayından bu yana Steam’de) ve PlayStation 4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S konsollarında çıkış yaptı. Oyun ayrıca Google Stadia’da da mevcut. 

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.