Hitman 2’nin Yeni Görevi Haven Island’ın İlk Fragmanı Yayınlandı!

Hitman 2'nin yeni görevinden ilk fragman geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Geçtiğimiz günlerde yeni görevlerini duyuran Hitman 2 oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor. Oyuna gelecek olan Haven Island görevi için yeni bir trailer yayınlandı. Oyuncuları nasıl bir atmosferin beklediği gözler önüne serildi.

blank

2018’den bu yana 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan Hitman 2 geçtiğimiz günlerde yeni görevini duyurmuştu. Oyuncular tarafından merakla beklenen yeni görevin adı Haven Island olarak duyurulmuş ve oyuncuların bu adada bulunan bir otelde hedeflerine yaklaşacakları belirtilmişti. 24 Eylül’de lansmana çıkacak olan yeni göreve dair dün akşam saatlerinde ilk fragman yayınlandı.

PlayStation 4 platformunda yayına alınan görüntülerde bizleri nasıl bir haritanın beklediği ve bu haritada neler ile karşılaşacaklarımız gösterildi. Hem sesli hem de görsel olarak tanıtılan adada havanın sıcaklığı, altın rengindeki kumsal, kameralara yansıyan insanlar fragman içerisinde görülürken, ilerleyen süreçte ise hem havanın bir fırtınaya dönüşmesi hem de suikastçimizin kurbanlarını etkisiz hale getirmesi kameralara yansıyan detaylar arasında yer alıyor.

Dört tarafı denizlerle çevrili olan Haven Adası hem görünümü hem de iklimi ile oyunculara eşsiz bir atmosfer sunacak. Bu görevde oyuncuları zorlayacak birbirinden farklı engeller de yer alacak.

Yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol