Hitman 2’nin İnceleme Puanları Yayınlandı!

Hitman 2'nin inceleme puanları oldukça yüksek görünüyor.

Warner Bros’un 2018 model oyunlarından birisi olarak 13 Kasım’da yayınlanacak olan Hitman 2 bilgisayar ve konsollar da oynanabilecek.

Çıkışına 5 gün kalan yapımın bugün inceleme puanları da yayınlandı. Birbirinden farklı inceleme web sitesi tarafından mercek altına alınan suikastçilik oyunu oyunculara bekleneni verecek gibi görünüyor. Tek oyunculu bir moda sahip olacak olan yapım hayalet modu denilen bir de çevrimiçi oyunculu moda sahip olacak. Oyuncular hayalet modunda başka bir oyuncu ile görevleri başarmaya çalışacaklar. En çok görevi başaran oyuncu da maçı kazanmış olacak.

Oyun içerisinde birbirinden farklı çok sayıda harita yer alacak. Oyuncular bu haritalarda benzersiz suikastleri başarabilmek için çaba sarfedecekler. 3 farklı  pakete sahip olacak olan yapım, Gold paketini 9 Kasım’da indirilebilir olarak oyunculara sunacak. Denuvo ile kopyalamalara karşı korunan oyun, ne kadar güvende bilinmiyor. Denuvo’nun son sürümü sadece 4 gün gibi kısa bir sürede korsanlar tarafından kırıldı. Denuvo ile korunan FM 19’da şuan çeşitli torrent sitelerinde sergileniyor.

IO Interactive tarafından geliştirilen en iyi gizlilik oyunu 13 Kasım’da raflardaki yerini alacak.

PC Games N’in yapmış olduğu haberle inceleme puanları duyuruldu.

Hitman 2’nin inceleme puanları

EGM8/10
GamesRadar+3.5/5
GamingBolt9/10
GameSpot8/10
IGN7.7/10 (PS4, Xbox and PC)
PC Gamer84 
PCGN: 8/10
USGamer4.5/5 (PS4)
VentureBeat91/100
Videogamer8/10

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>