Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hitman 2 RTX Remix Moduna Kavuşuyor: İşte Ekran Görüntüleri

Hitman 2 ve XIII için şu anda RTX Remix modu geliştiriliyor. Nostalji oyunlar böylece günümüze yeni teknolojilerle uyarlanmış oluyor.

NVIDIA ekibi içerisinde çalışan Jacob Freeman yeni RTX remix modlarını geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda daha önce yarış aksiyon oyunu FlatOut 2‘den çeşitli ekran görüntülerini bizlerle paylaşmıştı. Şimdi ise iki farklı klasik oyundan yeni detaylar açığa çıktı. XIII ve Hitman 2: Silent Assassin için geliştirilen RTX modu oyunu günümüze uyarlamayı hedefliyor ve ilgi çekici görsellerle karşımıza çıkıyor.

Path Tracing efektlerini bünyesinde barındıran RTX remix modu içerisinde aşağıda görebileceğiniz ekran görüntülerine de bakacak olursanız, görsel iyileştirmelerin ne kadar yüksek olduğunu anlayabilirsiniz. Ancak iki oyun için geliştirilen bu mod içerisinde elbette bazı görsel kusurlar bulunabiliyor. Örneğin Ajan 47‘nin kafasında büyük bir ışıklandırma sorunu olduğunu doğrudan gözlemleyebiliyoruz. Fakat şu anda modun erken geliştirme aşamasında olduğunu belirtelim.

Hitman 2 İçin Yeni Mod Günümüze Uyarlıyor

Bu tarz RTX remix modları, eski ve nostalji oyunlarını günümüze uyarlamayı hedefliyor. Eskiden oynamış olduğunuz oyunları bu sayede günümüzde yeni teknolojilerle ve yükseltmelerle beraber tekrar oynayabilir ve deneyimleyebilirsiniz. XIII ve Hitman 2: Silent Assassin için geliştirilen modlara bakacak olursak gelişmiş RTX remix araçlarından yararlanmadığını belirtebiliriz. Örneğin 3 boyutlu modellemeler burada aynı şekilde kalıyor ve dokularda şu anda elden geçirilmemiş durumda.

hitman 1

Temel olarak iki oyunun da biraz daha yükseltilmiş bir sürüme sahip olacağını aktarabiliriz. Hayranların ilgi çekici bulacağı bu modlar şu anda geliştirilme aşamasında yer alıyor. Aynı zamanda bu modların şu anda herhangi bir şekilde indirilemeyeceğini de belirtebiliriz. Daha gelişmiş özelliklerin ne zaman oyuna dahil edileceğini de şu an için bilmiyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.