Hilton Panama’daki Alienware Otel Odası Rüya Gibi!

Bir oyuncu daha ne ister?

Bir otel odasında neyin olmasını beklersiniz? Tamamen dolu bir buzdolabı, kablolu televizyon mu? Panama’daki Hilton Otel’in 2425 numaralı odası ise tamamen oyunculara yönelik hazırlandı ve Alienware sponsorluğunda donatıldı.

Hilton Otel’deki bu Alienware odasında bir oyuncunun hayal edebileceği her şey var. Dolayısıyla muhtemelen içine girdiğinizde aklınıza gelecek son şey uyumak olacaktır. Örneğin Intel Core i7-8700 işlemcili, 32GB DDR4 RAM’li ve GeForce GTX 1080 Ti ekran kartlı Alienware PC dikkat çekiyor.

Eğer yatakta uzanıp oyun oynamayı tercih edenlerdenseniz, Alienware 15 dizüstü bilgisayarda Core i7-7700HQ işlemci, 32GB DDR4 RAM ve GeForce GTX 1070 ekran kartı bulunuyor.

Tabii bu kadarıyla da sınırlı değil. Otel odasında NASA tarafından geliştirilen bir yarış simülatörünün yanı sıra 65 inçlik 4K OLED TV ve 5.1 kanallı surround ses sistemi mevcut. Ayrıca masaüstü olarak da 34 inç Alienware monitör bulunuyor.

Oculus Rift ile sanal gerçeklik keyfi de sunan otel odasında konsol olarak da Xbox One Elite yer alıyor. Kısacası bir oyuncu için bu odada her şey var fakat bir gece geçirmenin bedeli ise 350 dolar!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>