Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

High On Life Çıkış Tarihi Ertelendi

Xbox Game Pass abonelerine ilk günden sunulacak olan High On Life ertelendi.

Uzayda yolculuk edeceğimiz bir FPS macerası olan High On Life çıkış tarihi ertelendi. Oyun, 2022’nin sonuna kadar piyasaya sürülecek olsa da, oyun beklenenden geç çıkış yapacak. Ertelemenin sebebi olarak, oyunun optimizasyon süreci için daha fazla zamana ihtiyaç olduğu belirtildi.

Son yıllarda Xbox Game Pass, Electronic Arts ve Ubisoft’tan popüler oyunlar ve Xbox Game Pass Ultimate için ek avantajlar da dahil olmak üzere tonlarca yeni oyunla doldu. Bu yılın başlarındaki Xbox ve Bethesda Showcase etkinliği sırasında, birkaç oyun ilk kez tanıtıldı. Bunlardan birisi ise dikkatleri üzerine çeken High On Life idi.

High On Life Çıkış Tarihi Ertelendi

High On Life

Yakın tarihli bir Twitter duyurusunda Squanch Games, tanıtım fragmanı sırasında gösterilen oyunun düşmanlarının çoğuna atıfta bulunarak, High On Life’ın “bazı hataları düzeltmek” için yaklaşık altı hafta erteleneceğini belirtti. Geliştirme stüdyosu tarafından bahsi geçen gönderideki iyi haber ise oyunun 13 Aralık 2022‘de piyasaya sürüleceğinin doğrulanması oldu.

Erteleme duyurusuna dahil olan Squanch Games, High On Life’taki silahlar gibi komik konuşan karakterlere sahip ancak oyunun daha gerçekçi üç boyutlu görsellerini daha karikatürize bir yaklaşımla değiştiren “Dating Ad” adlı garip bir animasyon da paylaştı.

Dating Ad animasyonu, birinin neden ikisinden daha genç olanla evlenmesi gerektiğini açıklamaya çalışan, 62 inçte ölçmek ve evin etrafında çürük sürprizler bırakmamak gibi özelliklere ve avantajlara işaret eden bir baba ve oğlunu gösteriyordu. Komik kısa video, bize oyunun çıkış yaptığında nasıl bir mizah anlayışı benimseyeceğini de göstermiş oldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.