Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

High on Life Çıkış Tarihi Belli Oldu

Geliştirici Squanch Games, Metroidvania birinci şahıs nişancı oyununun 25 Ekim'de Xbox ve PC için çıkacağını doğruladı.

High on Life çıkış tarihi açıklandı. Şüphesiz, Xbox ve Bethesda Games Showcase’in son zamanlardaki en önemli olaylarından biri, Rick and Morty’nin yaratıcısı Justin Roiland’ın Squanch Games tarafından geliştirilen bir bilim kurgu Metroidvania birinci şahıs nişancı olan High on Life idi.

Şimdiye kadar gördüğümüz her şey çok umut verici görünüyordu ve neyse ki, High on Life çıkış tarihi açıklandı ve oyunu oynamak için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız. Oyunun duyurusu sırasında Ekim ayında çıkış yapacağını öğrenmiştik ancak net bir tarih açıklanmamıştı. Oyunun Xbox mağazasından aldığımız bilgilere göre artık resmi tarih belli oldu.

High on Life Çıkış Tarihi Ne Zaman?

High on Life Çıkış Tarihi

Şimdi, oyunun Xbox mağaza sayfasının izniyle ve geliştiriciler tarafından Twitter üzerinden onaylandıktan sonra, High on Life çıkış tarihi 25 Ekim olarak açıklandı. High on Life, piyasaya çıktığında Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’de ve Xbox ve PC Game Pass aracılığıyla da sunulacak. Oyunda Dünya, insanları uyuşturucu olarak kullanan uzaylılar tarafından istila edildi.

Oyunun ana karakteri olan yeni bir lise mezunu, hırs ve gelecek için planlardan yoksun. Kahraman aniden bir galaktik ödül avcısı oldu ve görevi, uğursuz Garmantulous tarafından yönetilen istilacıları durdurmak. Kahramanımız yalnız değil çünkü sürekli olarak kendisine eşlik eden silahları var ve bu silahlar zeki ve konuşkan silah formları.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.