Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hideo Kojima Yeni Oyununu Game Awards 2022’de Duyuracak

Kojima, stüdyosunun bir sonraki oyununu üç gizemli logoyla tanıttı ve görünüşe göre resmi açıklama The Game Awards 2022'de gelecek.

Hideo Kojima‘nın yeni oyunları resmi olarak duyurulmadan önce aylarca süren tanıtım süreci yürütmeyi sevdiğini biliyoruz. Bu pazarlama döngüsü, kendisinin ve ekibinin her zaman keyif aldığı bir şeydi ve son haftalarda da bunu bolca görüyoruz.

Kojima Productions‘ta geliştirilmekte olan bu yeni gizemli projeyle ilgili ayrıntılar yetersiz ancak Kojima’nın yakın zamanda yaptığı açıklamalar, Elle Fanning ve Shioli Kutsuna‘nın oyundaki önemli rollerde oynayacağını doğruladı. Bununla birlikte, ünlü oyun yönetmeni Twitter’da gizemli bir paylaşım daha yaptı ve oyunun yakında duyurulacağı sinyalini verdi.

Hideo Kojima’nın İki Yeni Oyun Projesi Mevcut

Hideo Kojima

Bugün ise Kojima, Twitter‘da oyunla ilgili bazı ilginç ayrıntılara işaret ediyor gibi görünen başka bir görsel paylaştı. Hideo Kojima’nın gönderisinde “Yeni bir yolculuğa başlıyoruz” ifadesini görüyoruz ve buna düz siyah bir arka plan üzerinde üç logoyu gösteren bir resim eşlik ettiğini de görebilirsiniz.

İki logoyu daha önce görmüştük ancak üç logodan biri yeni. En soldaki logo bir pusula gösteriyor ve “Otomatik Kamu Yardım Şirketi” kelimesini görüyoruz. Pusulanın ve kalamar benzeri yaratığın varlığı nedeniyle, oyunun deniz temalı bir atmosfere sahip olacağını varsayıyoruz.

İlginç bir şekilde, bu gizemli proje için bir duyuru da yakında yapılacak. The Game Awards’ın resmi hesabından ve The Game Awards sunucusu ve yapımcısı Geoff Keighley’den Hideo Kojima’nın gönderisine verdiği yanıt, 8 Aralık’ta yapılacak etkinlik için bir açıklamanın yolda olabileceğini öne sürdü. Biz bu oyununun ‘Death Stranding 2‘ olacağını tahmin ediyoruz.

Kojima Productions’ın şu anda ikinci bir projesi daha mevcut, Xbox için özel olarak geliştirilen bulut tabanlı bir oyun. Sızıntılara göre, bu oyun Margaret Qualley’nin (Death Stranding’de de rol aldı) oynadığı Overdose adlı bir korku oyunu, oyun görüntüleri de yakın zamanda sızdırıldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.