Hideo Kojima Yeni Bir Proje Üzerinde Çalıştıklarını Duyurdu

Death Stranding ile oyun dünyasına farklı bir soluk getiren Kojima Productions yeni bir proje üzerinde çalıştığını duyurdu.

Gizemli duyuruların ustası olan ve oyun sektöründe çok önemli bir yere sahip olan Hideo Kojima, Kojima Productions‘ın yeni bir oyun üzerinde çalıştığını duyurdu. Death Stranding ile oyun dünyasına yeni bir soluk getiren Kojima Productions, en çok sevilen konsol ve PC oyunlarından biri olan Death Stranding ile gerçek bir başarı yakaladı.

Kojima Productions’ın resmi İngilizce Twitter hesabı bugün yaptığı paylaşım ile birlikte şirketin yeni bir proje üzerinde çalıştığını ve geliştirme aşamasının başladığını duyurdu. Ayrıca şirket Tokyo stüdyosunda çalışmak üzere sınıfının en iyisi yetenekli oyun geliştiricileri işe almak istediğinin de belirtti. Açılışlar ve gereksinimler hakkında daha fazla bilgi için lütfen internet sitemizi ziyaret edin diyen tweet ile birlikte yeni bir oyun üzerinde çalışıldığı onaylanmış oldu.

Kojima Productions’ın son oyunu Death Stranding, Kojima için ilk Konami sonrası oyunuydu ve diğer platformlara çıkmadan önce PlayStation 4’e özel olarak piyasaya sürülmüştü. Ancak oyun daha sonra PC için Steam ve Epic Games Store üzerinden yayınlandı. Bu noktada oyunun başarısı gerçekten muhteşem.

Şimdi ise bu duyurunun ardından hayranlar merakla yeni oyunun hangi türde olacağını ve nasıl olacağını beklemeye başladı. Ancak şirket oyunun tam olarak ne ile ilgili olacağına dair herhangi bir ipucu vermedi. Resmi duyuruya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol