Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hideo Kojima’nın Stüdyosu İki Oyun Üzerinde Çalışıyor!

Famitsu ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Hideo Kojima, stüdyosu Kojima Productions'ın geliştirilmekte olan iki yeni oyunu olduğunu söyledi.

Famitsu ile yaptığı röportajda Hideo Kojima‘nın, Kojima Productions’taki ekibinin iki farklı oyun üzerinde çalıştığını ima ettiği bildirildi. Kojima’nın bir sonraki projeleri hakkındaki spekülasyonlar, büyük ölçüde ara sıra dolaşan doğrulanmamış söylentiler aylardır piyasada dolanıyordu.

Örneğin böyle bir söylenti, efsanevi tasarımcının bir Xbox oyunu için Microsoft ile özel bir anlaşma imzaladığını iddia ediyordu. Bir diğeri, Sony’nin Silent Hill’in yeniden canlandırılması için Kojima ve Konami ile güçlerini birleştirme girişiminde arabulucu olarak hareket ettiğini öne sürüyordu ve elbette, Blue Box Game Studios komplo teorisi olan bitmeyen destanı kim unutabilir?

Hideo Kojima İki Oyun Üzerinde mi Çalışıyor?

Hideo Kojima

Japon yayını Famitsu ile konuşan Hideo Kojima, Kojima Productions’ın bir sonraki çabalarını anlattı. Makalenin tercüme edilmiş versiyonu ile geliştiricinin “büyük başlıklar ve yeni zorlu oyunlar” hakkında konuştuğunu gördük ve bu da akıllara iki oyun geliştirildiğini getirdi. Famitsu eseri bir dizi yaratıcı ve onların “2022 hedefleri” etrafında döndüğü için Kojima ayrıca yeni yılın stüdyosunun oyunun ötesinde eğlence ortamlarına ilk adımlarını atacağını belirtti.

Kojima Productions’ın film ve TV bölümünün son lansmanı göz önüne alındığında, Kojima’nın oyunların dışına kanatlarını açma konusundaki yorumları pek de şaşırtıcı değil ancak, “büyük ve yeni zorlu oyunlar” kısmı yoruma çok açık bıraktı. Belki iki farklı oyunu vardır ancak çeviride bir şeylerin karışmış olması da mümkün. Doğal olarak, söylentiler ve bu röportaj ile stüdyonun bir sonraki büyük projesi hakkında herhangi bir şekilde bağlantılı olup olmadığına dair teoriler bol.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.