Hideo Kojima En Son Çıkan Metal Gear Solid Ve Silent Oyunlarının Satın Alma Söylentilerinin Yanlış Olduğunu Söyledi

Hideo Kojima ve Sony, Metal Gear Solid ve Silent Hill'ın isim haklarını alma konusunda çıkan söylentileri yalanladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Mart 2020’de çıkan bir söylentiye göre Kojima Productions ve Sony’nin Metal Gear Solid ve Silent Hill‘in oyun haklarını almayı planladıklarını söylenmişti. Konami birkaç gün içinde bu söylentileri reddetti. Ve bugün, Hideo Kojima çıkan söylentiler hakkında yaptığı açıklamada böyle bir şey olmadığını söyleyerek söylentileri reddetti.

Dürüst olmak gerekirse, bu bizi gerçekten şaşırtmıyor. Sonuçta, Konami’nin tüm bu söylentiler hakkında yalan söylemek için hiçbir nedeni yoktu. Sadece bu da değil, aynı zamanda bu franchise’ların haklarını satmak zaten mantıklı değil.

Şimdi bu, Sony ve Konami arasında gelecekteki işbirliği olasılığını ortadan kaldırmıyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi Sony, Konami ile yeni bir Silent Hill oyunu üzerinde çalışıyor olabilir. Ancak, bu oyun Kojima Productions tarafından geliştirilmeyecek. Üstelik Sony, Silent Hill haklarını satın almayacak. Konami bunun yerine Sony’nin Playstation için yeni bir Silent Hill oyunu geliştirmesine izin verecek.

Son olarak Kojima, ekibin şu anda Death Stranding‘in PC versiyonu üzerinde çalıştığını belirtti ve bununda ötesinde Kojima şu anda bir planlama aşamasında olan bir sonraki oyunu üzerinde çalışıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol