Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hideo Kojima, Cyberpunk Edgerunners’ı Öve Öve Bitiremedi

Metal Gear Solid ve Death Stranding'in orijinal yaratıcısı Hideo Kojima, Cyberpunk Edgerunners'ın son sürümüne övgüler yağdırdı.

Cyberpunk 2077, Netflix ve Studio Trigger’ın Cyberpunk Edgerunners animesinin yayınlanmasının küçük bir kısmı sayesinde geç saatlerde biraz rönesans yaşıyor ve görünüşe göre Hideo Kojima’nın kendisi de gösterinin büyük bir hayranı. Edgerunners, 2077 için büyük bir yeni içerik güncellemesiyle birlikte piyasaya sürüldü, bu yüzden oyunu da olumlu etkiledi.

Sonuç olarak, neredeyse herkes Cyberpunk 2077’nin evreni hakkında daha fazla bilgi edinmek için Cyberpunk Edgerunners‘ı izlemek istedi ancak bunun tek başına çok çekici bir gösteri olduğunu keşfetti. Kojima bunu “bir mucize” olarak nitelendirdi ve tek oturuşta bitirdiğini iddia etti ki bu Metal Gear Solid ve Death Stranding’in arkasındaki akıldan son derece yüksek övgü.

Cyberpunk Edgerunners Büyük Beğeni Topladı

Cyberpunk Edgerunners

Cyberpunk Edgerunners, oyunun kendisinden çok kaynak malzemeye tartışmasız daha doğru olan yeni bir ışıkta göstererek büyük ölçüde geliştirdi. Kojima, özellikle Edgerunners’ın derinliğini anladı ve taktir etti. Kojima animeyi düşünerek, yerli Japon animasyon stüdyolarının mevcut durumu hakkında yorum yaptı ve Edgerunners’ın hepsinin “denizaşırı pazar tarafından tüketilmediğini” kanıtladığını söyledi.

Ayrıca Edgerunners’ı Yoshiaki Kawajiri tarafından kaleme alınan niş bir siberpunk anime Cyber ​​City OEDO 808 ile karşılaştırmaya devam etti. Oldukça hayal kırıklığı yaratan ve sorunlu bir lansmanın ardından Cyberpunk 2077, her şeye rağmen PC’de bir kez daha büyük dönüm noktalarına ulaştı.

Cyberpunk Edgerunners’ın piyasaya sürülmesi, oyunun görünürdeki yenilenmesi için mükemmel bir katalizör olduğunu kanıtladı ve CD Projekt Red de bunun yanında önemli bir içerik güncellemesi başlatmak için akıllıca davrandı. Sonuç, oyunun eski oyuncular için daha çekici olduğu, ancak aynı zamanda tamamen yeni izleyiciler için her zamankinden daha davetkar olduğu bir durumdu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.