Hidden Leaf Games, MOBA Oyunları İçin 3.2 Milyon Dolar Topladı

Hidden Leaf Games, Fangs isimli yeni MOBA oyunları için çıktıkları fon turunda 3.2 milyon dolar toplamayı başardı.

Oyun endüstrisinin deneyimli iki oyun geliştiricisi olan David Li ve Bao Lam tarafından kurulan Hidden Leaf Games, geliştirecekleri yeni MOBA oyunu için fon turundan toplamda 3.2 milyon dolar toplamayı başardılar.

Hidden Leaf Games MOBA

CEO David Li ve başkan Bao Lam, Los Angeles merkezli bu girişimi kurdu. Her ikisi de Riot Games, PUBG ve diğer stüdyoların deneyimli oyun geliştiricileri arasında yer alıyor. Tasarım ekibinin liderliğini, özel Warcraft III haritası DotA: All Stars’ın MOBA türünü tanımlamasına yardımcı olan ve League of Legends ve Dota 2 gibi hitlere ilham veren Steve “Guinsoo” Feak üstlendi. Stratejik gerçek zamanlı oynanışa, çeşitli karakterlere ve bir arenada oturuma dayalı turlara sahip olacak Fangs adlı yeni bir aksiyon MOBA üzerinde çalışıyorlar. Bu çok sayıda MOBA gibi görünse de, şirket bu türün oyuncular için en büyük hayal kırıklıklarını gidermeyi hedefliyor.

Yatırımcılar Vermillion Ventures, Logan Margulies (erken Riot Games lideri), Eden Chen (Pragma’nın CEO’su) ve Alex Paley (Scopely’de ürün başkan yardımcısı) tura katıldı. Stüdyo şu anda 3v3 aksiyon MOBA olan Fangs üzerinde çalışıyor. Oyun, bu ayın sonlarında kapalı alfa olarak piyasaya sürülecek.

Açıkçası bu yeni MOBA oyununun nasıl olacağını merakla bekliyorum. Hidden Leaf Games’in resmi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol