Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Heyecanla Beklenen I Am Legend 2 Filmi Hakkında Açıklama!

I Am Legend 2 filminde başrolü üstlenecek olan Michael B. Jordan, Will Smith ile aynı seti paylaşacağı için çok heyecanlı olduğunu ifade etti.

Warner Bros. Discovery, 2022 yılında yaptığı açıklamada I Am Legend’ın devam filmini resmi olarak doğrulamıştı. Kıyamet sonrası filmler arasında özel bir yere sahip olan 2007 yapımı kült klasik, son derece popüler olan bu türe benzersiz bir soluk getirmişti. Richard Matheson’ın aynı adlı romanından uyarlanan Francis Lawrence imzalı film, dünya genelinde 585,4 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti.

Geçtiğimiz yılın sonlarında senaryosu tamamladığı bildirilen I Am Legend 2, ilk filmin yıldızı Will Smith‘in Fruitvale Station, Creed ve Black Panther gibi filmlerden tanınan Michael B. Jordan ile birlikte rolüne geri dönüşüne sahne olacak. People‘a konuşan Jordan, hala senaryo üzerinde çalıştıklarını ve en iyi hale getirmeye gayret ettiklerini söyledi.

I Am Legend 2’de Jordan ve Smith İkilisi Olacak

ı am legend 2 ne zaman

Henüz bir yayın tarihi ya da takvim belirlemediklerini ifade eden başarılı oyuncu, “Tam olarak nerede çekeceğimizden emin değilim ama Smith ile kamera karşısına geçeceğim için gerçekten heyecanlıyım. Çok uzun zamandır örnek aldığım biri olarak onunla çalışabilmek gerçekten dört gözle beklediğim bir şey. Gerçekten çok heyecanlıyım” dedi.  

I Am Legend’ın sinemalarda gösterilen versiyonda Smith’in karakteri ölüyordu. Robert, Anna’nın tedaviyi koloniye ulaştırmasını sağlamak için el bombasıyla Darkseeker’ların (filmde enfekte insanlara verilen isim) arasına atlamış ve hayatını kaybetmişti. I Am Legend 2, Robert’ın ölmediği alternatif sonu temel alıyor.

Filmin Senaryosu Üzerindeki Çalışmalar Sürüyor

i am legend 2 will smith

Çoğu insanın bilmediği alternatif finalde Robert, evine saldıran yaratıkların bunu yalnızca grubun lideri için önemli olan birini esir tuttuğu için yaptıklarını öğrenir. Denek olarak üzerinde çalıştığı Darkseeker’ın tedaviye yanıt verdiğini gören Robert, büyük bir risk alarak yaratıkların arasına girer ve laboratuvarındaki Darkseeker’ı kendilerine geri verir.

Daha sonra, denekten aldığı kan örneği ile gizli bölmeden geçerek tedaviyi bulmak için Vermont’taki koloniye gider. Filmin senaristi Akiva Goldsman, alternatif sonun devam filmi için bir başlangıç ​​noktası olarak kullanılmasının, romanın daha sadık bir uyarlaması olmasını sağlayacağını söylemişti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.